12 травня – Всесвітній день медичної сестри. Ця дата відзначається в день народження фундатора професії медичної сестри, ініціатора реформи шпиталів, англійської сестри милосердя Флоренс Найтінгейл. Під час Кримської війни 1853 року вона організувала в Туреччині догляд за пораненими солдатами союзників, а згодом заснувала перші курси сестер милосердя Англії.
В Україні свято відзначається з 1997 року за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та Асоціації медичних сестер. На Херсонщині працюють близько 8,5 тисяч середніх медичних працівників.
Медична сестра як помічниця лікаря відповідальна за турботу про здоров’я пацієнтів. Суворе виконання усіх призначень лікаря, проведення процедур, перев’язок, цілодобовий контроль за станом здоров’я важкохворих вимагають високого професіоналізму, уваги і небайдужості до людського болю, страждання.
Важку місію медичної сестри найчастіше обирають жінки, бо саме вони мають чуйні серця, наповнені теплом, любов’ю, співчуттям і терпінням. Добра посмішка, підбадьорливі слова медичної сестри вселяють віру в зцілення, налаштовують на перемогу над хворобами.
Медичні сестри Херсонщини! Прийміть найщиріші, найтепліші привітання з професійним святом і безмежну вдячність за ваш внесок у порятунок життя і здоров’я мешканців області! Спасибі вам за безсонні ночі чергувань, за вправність під час здійснення медичних маніпуляцій, за терпіння, турботу і доброзичливість.
Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, злагоди, людської вдячності та гідної оцінки вашої праці на державному рівні!

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв

Квітень 2019
« Бер

• Місячник благоустрою

З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.