21 березня 2013 року відбулася зустріч державних службовців апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації з заступником директора по навчальній роботі  Одеського регіонального інституту державного управління Поповим С.А. та начальником бібліотечного відділу закладу Макаровою В.О.

Попов С.А. ознайомив присутніх з основними напрямками роботи ОРІДУ, його викладацьким складом, умовами навчання та проживання слухачів закладу, додатковими можливостями (опанування іноземними мовами, закордонні стажування ), які  вони мають під час навчання. Крім того, Сергій Афанасійович зауважив, що навчаючись в інституті, його студенти мають можливість укласти дружні та ділові стосунки з представниками  органів державної влади та місцевого самоврядування різних регіонів України.

Макарова В.О. більш детально зупинилася на формах навчання в інституті, умовах конкурсного відбору, вимогах до вступника за державним замовленням.

До уваги присутніх були надані буклети інституту з інформацією стосовно умов прийому на навчання, терміну та орієнтовної вартості навчання, переліку документів, необхідних для вступу на навчання.

Березень 2019
« Лют

• Гала-концерт. Таврійський барвограй

26 березня в районному будинку культури проходитиме районний конкурс-огляд дитячої художньої творчості «Таврійський барвограй».  Запрошуємо усіх бажаючих на гала-концерт.