28 лютого 2013 року в приміщені районного будинку культури ім..Фрунзе  відбулась зустріч за участю народного депутата України Михайла Опанащенка, голів сільських, селищної рад та керівників структурних підрозділів, установ та організацій районної державної адміністрації. Під час зустрічі голови територіальних громад зверталися до Михайла Володимировича із найбільш нагальних питань зокрема голова Роздольненської сільської ради Т.Величенко вкотре підняла питання щодо фінансування  завершення будівництва очисних споруд на території сільської ради. І.Сегляник голова Коробківської сільської ради звернувся із зверненням щодо перегляду Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», а саме збільшити ліміт добового споживання води із однієї артезіанських свердловини води, адже в різних селах різна кількість населення та свердловин. Заступник голови районної державної адміністрації Т.Тертична звернулась з питання роз’яснення та шляхи виконання закону про легалізацію праці.

Також були питання земельних відносин, питної та технічної води та газифікації.

М.Опанащенко вислухав усі запитання та пропозиції, взяв їх до уваги та переконав що всі зауваження не залишаться без уваги у керівних органів області та держави

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ