28 лютого 2013 року в приміщені районного будинку культури ім..Фрунзе  відбулась зустріч за участю народного депутата України Михайла Опанащенка, голів сільських, селищної рад та керівників структурних підрозділів, установ та організацій районної державної адміністрації. Під час зустрічі голови територіальних громад зверталися до Михайла Володимировича із найбільш нагальних питань зокрема голова Роздольненської сільської ради Т.Величенко вкотре підняла питання щодо фінансування  завершення будівництва очисних споруд на території сільської ради. І.Сегляник голова Коробківської сільської ради звернувся із зверненням щодо перегляду Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», а саме збільшити ліміт добового споживання води із однієї артезіанських свердловини води, адже в різних селах різна кількість населення та свердловин. Заступник голови районної державної адміністрації Т.Тертична звернулась з питання роз’яснення та шляхи виконання закону про легалізацію праці.

Також були питання земельних відносин, питної та технічної води та газифікації.

М.Опанащенко вислухав усі запитання та пропозиції, взяв їх до уваги та переконав що всі зауваження не залишаться без уваги у керівних органів області та держави

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра