15 вересня 2013 року  відбулась перша гра з футболу серед аматорських команд району сіл Тавричанка та Чорнянка у якій перемогла команда с.Чорнянка з рахунком 5:1. На початку змагань заступник голови районної державної адміністрації О.Вакулич відмітила, що сьогоднішні змагання проходять з метою популяризації в районі  здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» та побажала усім учасникам перемоги, а глядачам отримати незабутніх вражень від наступаючої гри.

Залишилася ще одна гра між цими командами за ІІІ і ІV місце, яка відбудеться 22 вересня.

За результатами футбольного сезону 2013 року  І місце виборола команда «Хлібороб» з с. Архангельської Слободи та ІІ місце у команди «Акант» з с. Малокаховка.

• Збереження річок-обов’язок кожного з нас

Запрошуємо керівників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, установ, підприємців та небайдужих громадян протягом вересня взяти участь у  прибиранні прибережних територій річки Дніпро і таким чином  долучитися до участі в акції «Чисті береги – чиста річка»!

Вересень 2017
    « Сер