Президент Петро Порошенко висловив співчуття у зв’язку зі смертю відомої громадської активістки Катерини Гандзюк.

Президент закликав правоохоронні органи зробити усе необхідне для того, щоб притягнути до відповідальності вбивць Катерини.

«Я хочу зараз звернутися до правоохоронців, щоб було зроблено усе можливе для того, щоб були знайдені вбивці і вони були покарані, опинилися на лаві підсудних. І ми усі маємо об’єднати зусилля для того, щоб це відбулося. Спільно допомогти правоохоронним органам,  допомогти поліції для того, щоб зло було покаране», – підкреслив Петро Порошенко під час зустрічі з українською та кримськотатарською громадами в Анталії в ході офіційного візиту до Туреччини.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України

Листопад 2018
« Жов

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ