Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-05-19.

Кабінетом Міністрів України 14 квітня 2021 року ухвалено постанову, якою посилено адресність надання житлових субсидій для більш ефективного та раціонального використання бюджетних коштів.
Суттєвою зміною є те, що для отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг з травня місяця усім громадянам без виключення потрібно подати нову заяву та декларацію для призначення субсидії.
Враховуючи карантинні обмеження, аби запобігти скупченню людей, Урядом передбачено, що житлова субсидія громадянам, які звернуться за її призначенням протягом травня-вересня, призначатиметься із травня 2021 року.

Звертаємо увагу на те, що найближчим часом будуть затверджені нові бланки заяви та декларації для призначення субсидії. Документи на старих бланках не приймаються.
Важливо:
Субсидія не призначатиметься, якщо хтось із членів сім’ї або складу домогосподарства:
протягом року перед зверненням за субсидією здійснив покупку земельної ділянки, квартири, транспортного засобу, цінних паперів, віртуальних активів та інших товарів довгострокового вжитку на суму понад 50 тис. грн;
– на момент призначення субсидії має на банківському рахунку кошти, загальна сума яких перевищує 25-кратний розмір прожиткового мінімуму станом на 1 січня;
за рік перед звернення за субсидією купив іноземну валюту або банківські метали на суму понад 50 тис. грн;
– перебував за кордоном безперервно понад 60 днів (без урахування відрядження, лікування, навчання або догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку);
не навчався, не працював і не мав офіційного статусу безробітного за інформацією ДПС та Пенсійного фонду;
має у власності транспортний засіб, з дати випуску якого минуло менше 5 років або якщо в сім’ї є більше одного автомобіля, з дати випуску якого минуло менше 15 років;
має заборгованість із сплати аліментів.
Також субсидія не призначається, якщо площа житла становить більше 130 кв. метрів для квартири і більше 230 квадратів для будинку, має місце наявна прострочена заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг з понад 340 грн.
При цьому рішення про призначення субсидії ухвалюватиметься управлінням соціального захисту населення самостійно без залучення до цього комісії районної державної адміністрації.
З травня 2021 року житлова субсидія буде виплачуватися виключно у грошовій готівковій формі.