З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – 8 Березня, що несе із собою ніжність і красу, радість і щастя, надію і кохання. Свято викликає особливу турботу, тому, що перш за все жінка – це рідна мати, це кохана дружина, любляча донька, заради яких чоловіки працюють, долають всі труднощі й негаразди, заради яких вони живуть. Саме заради жінки та її ім’я, щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи. Жінка завжди – джерело натхнення і символ берегині домашнього затишку, оплот добра, кохання й миру Усе найдорожче, найкраще що є у житті пов’язане із жінкою.

Напередодні відзначення Міжнародного жіночого дня в районному будинку культури відбулася урочиста зустріч голови районної державної адміністрації Валерія Салтикова з представницями чарівної статі.

Валерій Миколайович привітав своїх колег, милих, чарівних жінок – працівниць апарату районної ради та апарату, управлінь, відділів райдержадміністрації, районних установ зі святом весни.

Він від усієї душі подякував за віру і підтримку, мудрість та терпіння, за виняткове вміння йти по життю поруч з чоловіками та порівну ділити і радість, і горе та побажав успіхів у роботі, здійснення життєвих планів, надій і мрій! Нехай кожен день дарує відчуття неповторної жіночої чарівності, а там, де Ви з’являєтесь, завжди квітнуть посмішки і лунають компліменти! Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму! Не обійшлося і без сюрпризів – компліментів від Валерія Миколайовича у вигляді подарунків для кожної жінки.

Завітав на свято і народний депутат України Сергій Хлань, Народний обранець привітав жінок Каховщини зі святом і вручив Грамоту Верховної Ради України начальнику відділу освіти райдержадміністрації Тетяні Калініченко за вагомий внесок в розвиток освітянської ниви району.

Під час заходу лунало багато щирих привітань та побажань здоров’я, жіночого щастя, сімейного благополуччя, родинного тепла і довголіття для жіночої половини і від голови районної ради Тетяни Тертичної та заступника голови райдержадміністрації Ольга Вакулич, яка вітаючи жінок побажала палкого кохання, бо переконана в тому, що жінка у світ приходить для любові.

Святковий настрій створювали дотепними жартами ведучі а також ніжні, запальні пісні Юрія Іванова, Кіріла Доценка, Наталії Алієвої та вальс та запальний танець вихованців клубу спортивного бального танцю «Оваціі». До глубини духі тронули найтепліші привітання від маленьких діточок, які для кожноі жінки, – і е найкращі квіти життя! А родзинкою заходу став спеціальний подарунок від організаторів заходу – яскраве світодіодне шоу під керівництвом Ігоря Остроумова.

Нехай кожна весна буде для вас успішною і щасливою, сповненою уваги і любові рідних людей.

Із святом Вас, жінки!

Серпень 2018