13 лютого 2018 року в кабінеті заступника голови районної державної адміністрації відбулось засідання робочої групи комісії з питань створення, використання, утримання, реконструкції фонду захисних споруд цивільного захисту та організації заходів, пов’язаних з проведенням їх технічної інвентаризацією.

Проведення належної інвентаризації захисних споруд вкрай важливо, адже таким чином громада контролюватиме їх наявність, фактичний стан, утримання та належну експлуатацію.

Під час технічної інвентаризації встановлюється рівень готовності захисних споруд до використання за призначенням, водночас забороняється їх реконструкція та переобладнання.

Районною комісією визначено, що на даний час в районі існують деякі проблемні питання щодо проведення інвентаризаційних заходів захисних споруд цивільного захисту, які потребують вирішення.

Начальником управління економічного розвитку та цивільного захисту районної державної адміністрації проінформовано про причини виникнення проблем та запропоновано перелік заходів, необхідних для проведенням моніторингу не проінвентаризованих захисних споруд цивільного захисту району.

Серпень 2018
« Лип