Міжнародний проект «Херсонщина. Імена та здобутки» започаткований УІВЦ «Галактика» та здійснюється за підтримки і участі Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонської обласної ради. Він спрямований на інформаційне забезпечення висвітлення досягнень та звершень представників області, а також відзначення кращих організацій, установ, закладів, роботодавців, платників податків, окремих особистостей та управлінців, які спрямували свій потенціал на розвиток і благо України. Кожен з них є взірцем служіння професії та народу, а разом вони – еліта, яка формує міць держави.

Всі досягнення лауреатів, їхні життєві долі та звершення розміщені на сторінках Книги Пошани «Херсонщина. Імена та здобутки», яка видається за кошти спонсорів та учасників. Видання стане інформаційним взірцем регіону та дасть можливість об’єктивно представити Херсонщину на світовому рівні. Відзначення і вшанування кращих особистостей регіону – це оцінка їхньої роботи та гарний стимул для подальших звершень.

Заключна частина Міжнародного проекту відбудеться у вересні 2017 року на Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти».

Інформація про захід та учасників знаходиться та постійно оновлюється на сайті: http://galaktika2005.wixsite.com/kherson-imena

Списки та подання своїх кращих представників для нагородження та розміщення публікації про них у Книзі Пошани, враховуючи фактичні здобутки, як колективів, так і окремих працівників, прохання надсилати до УІВЦ «Галактика» за адресою: вул. Прилужна 4/15, офіс 213, м. Київ, 03179, Україна, E-mail: galaktika-s@ukr.net Більш детальна інформація за телефонами: 044-422-61-32, 050-462-20-91.

• Запрошуємо до обговорення

З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

Грудень 2017
    « Лис