04 червня 2013 року заступник голови обласної державної адміністрації Пономаренко Г.О. провела особистий прийом громадян Каховського району.  Так до Ганни Олександрівни звернулось дві людини щодо сприяння у працевлаштуванні.

Після чого у районному будинку культури ім..Фрунзе відбулась нарада з питання проведення оздоровлення та відпочинку дітей у літній період. В роботі наради взяли участь: заступник голови обласної державної адміністрації  Пономаренко Г.О., Міхеева О.В. начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації, Яценко А.А. директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту, Петренко Г.В. заступник директора Департаменту праці та соціального захисту населення, начальник управління праці, державних допомог та сім’ї, заступники голови районної державної адміністрації  Балабанов В.Г., Вакулич О.Л., міський голова Карасевич О.П.,  начальники відділів освіти, молоді та спорту, соціального захисту, директора загальноосвітніх шкіл міста та району директора пришкільних таборів.

Так було розглянуто актуальні питання роботи пришкільних таборів та оздоровлення дітей соціальних категорій в позаміських таборах, харчування та організація відпочинку з яких виступила Ганна Олександрівна, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту  Яценко А.А звернув увагу на тематичних заходах для дітей.

Міхеева О.В. начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації зазначила, що потрібно 100% оздоровити дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей які опинилися в складних життєвих умовах. Обстеження та оздоровлення дітей які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях. З питання координації роботи з літнього відпочинку дітей виступив  Петренко Г.В. заступник директора Департаменту праці та соціального захисту населення, начальник управління праці, державних допомог та сім’ї

За результатами   наради  окреслено пріоритетні завдання організації літнього відпочинку та оздоровлення на Каховщині та визначено шляхи їх реалізації.

• Державне свято – День Конституції України

28 червня волелюбний український народ відзначає День Конституції України. З цієї нагоди 28-29 червня в населених пунктах району відбудуться тематичні заходи. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до святкування.

Червень 2017
    « Тра