8 серпня 2013 року о 9:00 в залі РБК ім. Фрунзе відбулося засідання ХХV сесії Каховської районної ради шостого скликання під головуванням голови районної ради М. Крупіна. До порядку денного засідання  було внесено 23 питання. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сторчак В.П., його заступники, начальники структурних підрозділів, заступник голови обласної ради Федько Т.І.

Після 30-хвилинної  розминки депутати заслухали звіт заступника голови районної державної адміністрації Тертичої Т.С., про хід виконання  програми економічного, соціального, культурного розвитку району за I півріччя 2013 року.

До уваги депутатів також було представлено звіт про виконання районного бюджету за 1 півріччя 2013 року , який доповіла   Татунова Н.М., начальник  фінансового управління районної державної адміністрації. В контексті цього звіту було порушено питання стосовно легалізації праці та питання продажу земельних ділянок поза межами населених пунктів. Реалізація цих заходів на думку голови районної ради М. Крупіна суттєво поповнить районний бюджет.

Далі коливання звукових хвиль в затишному залі РБК Фрунзе істотно збільшились, пов’язано це було з тим, що розпочав свою доповідь про стан боротьби зі злочинністю т.в.о. заступника начальника Каховського РВУМВС Чонка А.А. Ядром звіту стало питання інформування правоохоронних органів сільськими головами про виявлення фактів самогоноваріння, адже в таких населених пунктах, як Кам’янка та Федорівка не завжди можна зустріти дільничного, на якого покладено велике навантаження із-за появи сезонних стихійних овочевих ринків. Голова районної державної адміністрації Сторчак В.П. зазначив, що правоохоронні органи мають створити та впровадити чіткий графік роботи дільничних. На завершення обговорення доповіді,  депутати районної ради наголосили, що правоохоронні органи повинні  приділяти  більше уваги проведенню саме профілактичних заходів.

Каховський міжрайонний прокурор Петренко К.Г., доповів про стан законності в Каховському районі, заходи зміцнення та результат діяльності Каховської прокуратури. Максимально чітко та конструктивно йшла доповідь, головний вектор, якої було питання впровадження місцевою прокуратурою нового кримінально-процесуального кодексу, за правилами, якого будь-яка заява автоматично вноситься до реєстру, питання взаємодії прокурорів із слідчими та їх структурними підгрупами, питання реформування правової захищеності прокуратури. На завершення доповіді Петренко К.Г. визначив головні аспекти у подальшій діяльності Каховської міжрайонної прокуратури, а саме забезпечення повноважень прокурора згідно нового кримінально-процесуального кодексу, захист конституційних прав та свобод громадян, дотримання вимог, щодо запобігання протидії корупції, захист інтересів громадян у земельних справах, захист прав і свобод дітей.

Крім, цього депутати Каховської районної ради ознайомилися зі станом виконання делегованих повноважень в галузі будівництва та ЖКГ, про районну програму зайнятості населення Каховського району на період до 2017 року, про затвердження Положення про комунальну установу «Каховська районна пожежна охорона» в новій редакції, про затвердження Статуту КУ «Каховська районна бібліотека ім. Братана » в новій редакції, про внесення змін до Статуту Каховської центральної районної лікарні щодо збільшення граничної численності штатів. А також надали оцінку діяльності райдержадміністрації з низки районних програм з відповідними рекомендаціями та розглянули блок питань, які стосувались управління майном спільної власності територіальних громад району.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра