14 лютого 2013 року відбулося засідання ХХІІ сесія районної ради шостого скликання під головуванням голови районної ради М.Крупіна, до порядку денного якого було внесено 15 питаннь. Із 38 обраних депутатів районної ради, в роботі сесії взяли участь 32 депутати. На засідання були запрошені депутати обласної ради, міський голова О.Карасевич,  заступники голови районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час 30 хвилинної розминки Сілін І.В. зачитав звернення Каховського районного управління держсаніпідемслужби у Херсонській області щодо торгівлі у невизначених місцях у населених пунктах району. Також, із зверненням від головного редактора міськрайонної газети «Каховська зоря» В.В. Менисенка виступив голова Тавричанської сільської ради Нижеголенко О.М. щодо розгляду питання на планово – бюджетній комісії про виділення  коштів на придбання стоматологічного обладнання для Тавричанської амбулаторії.
З питання порядку денного  про створення Каховського районного центру первинної медико – санітарної допомоги  доповів Антоненко О.А. ,  заступник головного лікаря ЦРЛ.

Про програму  економічного, соціального та культурного розвитку району  на   2013 рік та про затвердження середньострокової програми комплексного розвитку та підвищення конкурентоспроможності економіки Каховського району на 2013-2015 роки проінформувала заступник голови районної державної адміністрації Т.С.Тертична.

Начальник управлінння Держземагенства у Каховському районі Херсонської області Мартинюк А.В. доповів про стан використання земель комунальної, державної власності та приватних земельних ділянок (часток – паїв) на території Каховського району.                  Крім зазначених були розглянуті також інші питання, з яких доповів керуючий справами районної ради В.Любак

Конструктивна робота пленарного засідання була обумовлена детальним попереднім розглядом запланованих питань на засіданнях профільних комісій.
З усіх питань, внесених до порядку денного сесії, депутати прийняли відповідні рішення.

Червень 2018
« Тра

• Засідання громадської ради

26 червня 2018 року о 14.00 год. в кабінеті 232 відбудеться засідання громадської ради. Запрошуємо представників громадських організацій, ЗМІ та усіх бажаючих