09 липня 2013 року відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні, крім членів комісії, були присутні голови сільських (селищної) рад.

Розглянуті питання про заборгованість із виплати заробітної плати по Малокаховській сільській раді та про нарахування заробітної плати в розмірі, менше мінімального, ППП «Любимівський сирзавод»За результатами засідання прийняте рішення рекомендувати Малокаховській сільській раді (Ільницький В.М.) розробити та здійснити заходи, спрямовані на погашення заборгованості із заробітної плати, звернутися до міжрайонної прокуратури стосовно землекористувачів-боржників зі сплати податків до місцевого бюджету та Каховській ОДПІ Херсонської області ДПС (Кравченко П.Г.), запросити директора ППП «Любимівський сирзавод» Худоєрко М.А. для співбесіди .

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ