09 липня 2013 року відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні, крім членів комісії, були присутні голови сільських (селищної) рад.

Розглянуті питання про заборгованість із виплати заробітної плати по Малокаховській сільській раді та про нарахування заробітної плати в розмірі, менше мінімального, ППП «Любимівський сирзавод»За результатами засідання прийняте рішення рекомендувати Малокаховській сільській раді (Ільницький В.М.) розробити та здійснити заходи, спрямовані на погашення заборгованості із заробітної плати, звернутися до міжрайонної прокуратури стосовно землекористувачів-боржників зі сплати податків до місцевого бюджету та Каховській ОДПІ Херсонської області ДПС (Кравченко П.Г.), запросити директора ППП «Любимівський сирзавод» Худоєрко М.А. для співбесіди .

• Державне свято – День Конституції України

28 червня волелюбний український народ відзначає День Конституції України. З цієї нагоди 28-29 червня в населених пунктах району відбудуться тематичні заходи. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до святкування.

Червень 2017
    « Тра