- Каховський район
- Райдержадміністрація
- Районна рада
- Територіальні громади
- Асканія Нова селищна рада
- Великолепетиська селищна рада
- Верхньорогачицька селищна рада
- Горностаївська селищна рада
- Зеленопідська сільська рада
- Каховська міська рада
- Костянтинівська сільська рада
- Любимівська селищна рада
- Новокаховська міська рада
- Присиваська сільська рада
- Рубанівська сільська рада
- Тавричанська сільська рада
- Таврійська міська рада
- Хрестівська сільська рада
- Чаплинська селищна рада
- Нормативно-правова база
- Законодавчі акти
- Регулювання діяльності апарату
- Розпорядження
- Реєстр угод, колективних договорів
- Нормативно-правові акти
- Освіта, молодь, спорт
- Культура
- Служба у справах дітей
- Управління соц.захисту
- Перелік послуг
- Інформаційно-довідкові матеріали
- Публічні фінанси
- Порядок оскарження та реагування на критику
- Колегія районної державної адміністрації
- Робота із запитами на інформацію
Карта
Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2025-04-20.
Засідання розширеної апаратної наради
10 вересня 2013 року під головуванням Сторчака В.П., голови районної державної адміністрації пройшло чергове засідання розширеної апаратної наради за участю керуючого справами районної ради Любака В.І., заступників голови районної державної адміністрації, начальників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, сільських, селищного голів.
Перед початком розгляду питань порядку денного керівник району виконав почесну місію – вручив Подяку ЦВК Лихолат Антоніні Анатоліївні, начальнику відділу Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, за сумлінне виконання своїх обов’язків щодо організації підготовки та проведення виборів народних депутатів України 28.10.12 року,
Почесну грамоту та Подяку керівника секції екологічного партнерства науки, органів влади та громадськості Басейнової Ради р.Дніпро, начальника Херсонського управління облводресурсів Є.Коваленка Любимівській селищній та Василівській сільській радам в особі селищного голови Мотрюка Михайла Ілліча та сільського голови Шутько Тетяни Григорівни за участь в обласному конкурсі «День Дніпра»
Диплом учасника за ІІІ місце та Диплом лауреата за участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Сидоренко Інні Андріївні,
начальнику управління соціального захисту населення районної державної адміністрації та Петрушкевич Олені Миколаївні, головному спеціалісту відділу фінансово-господарського забезпечення фінансового управління районної державної адміністрації.
В той же час, заступник голови районної державної адміністрації Вакулич Ольга Леонідівна вручила голові районної державної адміністрації Сторчаку Володимиру Петровичу листи –подяки від голови обласної державної адміністрації Костяка Миколи Михайловича за високу підготовку представників районної державної адміністрації та активну участь Каховського району у ІІ турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» та від заступника голови обласної державної адміністрації Пономаренко Ганни Олександрівни за активну участь у підготовці та проведенні обласного конкурсу дитячої творчості «Таврійська хвиля».
Перше питання, що стосувалося підсумків виконання бюджетів сільських, селищної рад за 8 місяців 2013 року, висвітлила начальник фінансового управління районної державної адміністрації Татунова Н.М. У своєму виступі Надія Миколаївна зупинилася на виконанні планових показників, фінансуванні захищених статей бюджету, використанні цільових субвенцій з державного бюджету, підготовці до роботи в осінньо – зимовий період, стані розрахункової дисципліни та недопущенні її зростання, виконанні розпоряджень та доручень голови обласної та районної державної адміністрації.
Крім того, виступаюча звернула увагу сільських, селищного голів на виконання доручень голови обласної державної адміністрації в частині забезпечення виготовлення державних актів на землю бюджетних установ, особливу увагу звернути та наявність таких актів по дитячим садкам; придбання комп’ютерів та підключення до Інтернет простору дитячих дошкільних закладів з метою створення єдиної електронної бази даних по Україні; виплату мешканцям району, яким виповнилося 100 і більше років відповідних стипендій та проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.
До обговорення зазначеного питання головуючий наради запросив заступника начальника Каховської ОДПІ Яремчук Людмилу Сергіївну, яка у своєму виступі наголосила, що основними джерелами наповнення бюджетів є сплата прибуткового податку з фізичних осіб та орендної плати на землю. Сільським, селищному головам слід взяти на особливий контроль зазначені питання.
Підводячи підсумки обговорення вказаного питання, Сторчак В.П. зазначив , що протягом вересня-листопада сільським, селищній радам і усім зацікавленим управлінням, службам, установам слід ретельно попрацювати над виконанням районного та місцевих бюджетів. Також головуючий повідомив, що державним казначейством здійснено оплату платежів за використану державними установами та сільськими радами електроенергію, найближчим часом буде здійснюватися оплата платежів на здійснення заходів по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період. У зв’язку з цим сільським, селищній радам слід ретельно переглянути свої фінансові зобов’язання з цього питання та виключити другорядні потреби.
Про стан використання субвенції з державного бюджету на ремонт доріг інформував присутніх інспектор філії «Каховська ДЕД» Дерябін Олексій Михайлович.
Станом на 01.09.13 року при планових призначеннях 255 тис.грн. на поточний ремонт освоєно 19 тис.грн., при планових призначеннях 542 тис. грн. на капітальний ремонт освоєння коштів не здійснювалося. Кошторисна документація отримана 6-ма сільськими радами. До теперішнього часу не вирішили питання Слобідська та Червоноперекопська сільські ради.
Наступне питання, що стосувалося оформлення правовстановлюючих документів на нерухоме майно та земельні ділянки дошкільних навчальних закладів району, висвітлив начальник відділу освіти, молоді та спорту Грушко В.В. Відповідно до доручення голови обласної державної адміністрації від 04.03.2013 р. № 36-д за підсумками виконання відповідних бюджетів у першому півріччі 2013 року органам місцевого самоврядування рекомендовано розглянути питання щодо виділення коштів для оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки та нерухоме майно закладів освіти. Станом на 02 вересня 10 дошкільних навчальних закладів отримали свідоцтва на право власності на будівлі: Малокаховський, Коробківський, Роздольненський, Чорноморівський, Червоноперекопський, Василівський, Дмитрівський, Архангельськослобідський, Мар’янівський та Любимівські дитячі садки. Вісутні свідоцтва на право власності на майно Тавричанського, Семенівського, Кам’янського, Червоноподільського, Костогризівського, Зеленорубанівського, Петропавлівського, Дудчинського дошкільних закладів. Тільки один дошкільний навчальний заклад (Василівський ясла-садок) одержав державний акт на право постійного користування земельною ділянкою. У стадії розроблення технічна документація для оформлення земельної ділянки Коробківського, Червоноперекопського, Зеленорубанівського, Петропавлівського дитячих садків.
Крім попереднього, Грушко Віталій Вікторович озвучив питання забезпечення комп’ютерною технікою та підключення до мережі Інтернет дошкільних навчальних закладів району. Виступаючий зазначив, що з метою створення ефективної системи управління дошкільними навчальними закладами району та відкритого освітнього ресурсу для батьківської громадськості необхідно виконати ряд завдань, а саме: забезпечити у повному обсязі дошкільні навчальні заклади комп’ютерною технікою; до 01 листопада 2013 року завершити стовідсоткове впровадження системи електронної реєстрації дітей для влаштування у дошкільні навчальні заклади; до 01 грудня 2013 року впровадити обласний інформаційно-освітній проект «Курс: Дошкілля» на базі місцевих органів управління освітою.
Виконати ці завдання можливо за умови наявності в усіх дитячих садках комп’ютерів та обов’язкове підключення їх до мережі Інтернет.
Станом на 02 вересня 2013 року комп’ютери наявні лише у 8 дошкільних навчальних закладах – Василівському, Кам’янському, Коробківському, Малокаховському, Роздольненському, Тавричанському та Любимівських дитячих садках.
Сторчак В.П. зауважив, що питання знаходиться на особливому контролі в обласного керівництва і звернувся до сільських, селищного голів з рекомендацією направити кошти з вільних залишків на вирішення зазначеного питання, а уразі їх відсутності, звернутися до сільгоспотоваровиробників.
Про дотримання державного законодавства про благоустрій населених пунктів та поводження з відходами інформувала Шелест Ганна Олексіївна, начальник Каховського районного управління Головного управління Держсанепідслужби у Херсонській області. Виступаюча зупинилася на результатах перевірок стану благоустрою в населених пунктах району. За результатами здійснення державного санітарно-епідеміологічного нагляду винесено 29 приписів, 6 розпоряджень про усунення порушень санітарного законодавства.
Найчастіше виявляються наступні порушення: не організована планова очистка житлової забудови населених пунктів від побутового сміття; неналежне утримання полігонів твердих побутових відходів, відсутність схем санітарного очищення населених пунктів; незавершене оформлення або відсутність документації на відведення та будівництво полігонів твердих побутових відходів; несвоєчасне проведення або не проведення заходів щодо належного утримання території населених пунктів щодо боротьби з бур’янами та стихійними звалищами в межах населених пунктів.
Ганна Олексіївна наголосила, що найближчим часом будуть проведені перевірки стану їх виконання без виключення в усіх сільських радах і окреслила основні завдання, які слід вирішити головам сільських, селищної рад. Також, головний державний санітарний лікар району повідомила, що підготовлено нова редакція ЗУ «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», в якому значно збільшені розміри штрафів за порушення державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць і становитимуть від 1050 грн. до 4250 грн.
Головуючий наради звернув увагу сільських, селищного голів на вирішення питання зі зруйнованими будинками, які псують зовнішній вигляд населеного пункту. Крім того, Володимир Петрович дав доручення керівникам управління агропромислового розвитку та Держземагенства контролювати стан утримання узбіччя доріг, до яких прилягають сільськогосподарські угіддя.
З питання взаємодії органів опіки та піклування, служби у справах дітей, Каховського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Каховського РВ УМВС щодо виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, недопущення соціального сирітства та злочинності серед дітей інформували присутніх Декадіна Олена Вікторівна, директор Каховського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ,
Нелюбіна Наталя Сергіївна – начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації. Для надання соціальних послуг та забезпечення державної підтримки сімей та осіб, які опинились в складних життєвих обставинах, в районі функціонує Каховський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в якому, з метою забезпечення неухильного виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича – забезпечення найуразливіших верств населення соціальними послугами безпосередньо на місцях, введені посади 13 фахівців із соціальної роботи по роботі з сім’ями, дітьми та молоддю в 1 селищній та 11 сільських радах. Фахівцями із соціальної роботи РЦСССДМ за цей період було відвідано 10031 сім’ю, з них 384 поставлено на облік як сім’ї, що опинились в складних життєвих обставинах, в цих сім’ях виховується 739 дітей. За звітний період під соціальним супроводом перебувало 90 сімей (в них 193 дитини). З метою попередження негативних явищ, сімейного неблагополуччя, збереження сімейних цінностей як першочергових засад розвитку сучасного суспільства; визнання значимості материнства і батьківства; роз’яснення щодо проблем специфіки форм сімейного влаштування; було здійснено соціальні інспектування у 2849 сім’ях, у яких виховуються 4787 дітей.
Що стосується дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, то держава, в першу чергу, прикладає всі зусилля до того, щоб залишити дитину в родині й запобігти її передачі на виховання в державний заклад. На сьогодні ставиться головне питання – недопущення позбавлення батьківських прав батьків, збереження біологічної родини. Вся робота зацікавлених служб, сільської ради ведеться тільки в даному напрямку. Якщо позбавлення батьківських прав неминуче, перш за все, орган опіки та піклування повинен знайти дитині родину: опитати всіх родичів, знайомих, друзів тощо. В інтернат не повинна бути влаштована жодна дитина.
Питання організації роботи зі зверненнями громадян у відділі культури районної державної адміністрації розглянуте протокольно.
Після розгляду питань порядку денного керуючий справами районної ради Любак В.І. оголосив, що 14-15 вересня 2013 року у місті Нова Каховка проходитиме спартакіада депутатів усіх рівнів і закликав присутніх взяти активну участь у її проведенні.