Календар
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-06-16.

13 серпня 2013 року в залі засідань Каховської районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Сторчака В.П., пройшло чергове засідання розширеної апаратної наради за участю керуючого справами районної ради Любака В.І., заступників голови районної державної адміністрації, керівника апарату, начальників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, сільських, селищного голів.

Порядок денний розпочався з інформації   В.Г. Балабанова  про стан підготовки об’єктів бюджетної сфери до роботи в осінньо – зимовий період. Оцінюючи стан підготовки об’єктів бюджетної сфери в осінньо – зимовий період Віктор Григорович  зазначив, що заклади  медичної  галузі підготовлені до роботи  в осінньо-зимовий період  на 89%, в культурній – на 86%, в галузі освіти – 98%. Опалення закладів соціальної сфери району здійснюється наступним чином: з 28 шкіл – 5 опалюється  природним газом, 23 – вугіллям, з 19 постійно діючих дитячих садків – 5 – природним газом, 14 – вугіллям, 4 лікарні , з них – 3 – природним газом, 1 – вугіллям, 24 ФАПи – вугіллям. Для роботи Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги в осінньо-зимовий період 2013/14 року виділено для котельні №3 27 600 грн. для придбання твердого палива.   Проведено ремонт тепломереж на суму 7 760 грн.

Для проведення спеціальних технологічних робіт замовлена газорегулююча шафна установка вартістю 37 000 грн. Укладена  угода  з ПАТ «Херсонгаз» на постачання природного газу на суму 1 662 097 грн. Ліміт на використання електроенергії впродовж  2013/14 р. становить 820кВТ, на суму 914 750грн.

Виступаючий зазначив і про ряд робіт в сфері благоустрою району, які необхідно  виконати  протягом короткого терміну в рамках підготовки до святкування 22-річниці незалежності України, якою передбачено проведення щотижневих заходів під назвою «Чистий четвер» в населених пунктах району.

Також, Балабанов В.Г. окреслив першочергові невідкладні заходи, які необхідно виконати в тісній взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а саме, встановлення лічильників на артезіанських свердловинах по населеним пунктам  району (вони встановлені тільки на 33%) та активізувати роботи, щодо викупу земельних ділянок не сільськогосподарського значення.

В контексті виступу В.Г. Балабанова стосовно благоустрою району, голова районної державної адміністрації Сторчак В.П. зазначив, що водопостачання в районі повинно бути в усіх населених пунктах цілодобово, а тарифи на воду мають бути обґрунтовані.

 

З доповненнями до доповіді В.Г. Балабанова, виступила начальник  фінансового управління Татунова В.Н., яка нагадала, що сільська рада повинна здійснити заготовку та проплату за вугілля  до 1 вересня цього року.

Естафету виступів підхопив В.Г. Піун, який коротко наголосив на актуальних питаннях, стосовно підготовки грунту до посіву зернових культур , про культуру землеробства. Володимир Григорович також  зупинився на  питанні легалізації найманої праці та відмітив проблему по наданню інформації сільськими радами стосовно розрахунків сільгосптоваровиробників з населенням за орендовані паї.

 

Сидоренко Інна Андріївна – начальник управління  соціального захисту населення районної державної адміністрації, повідомила про надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Соціальний захист малозабезпечених родин забезпечується шляхом надання таким родинам державної соціальної допомоги у вигляді субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 року № 356 та розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 21.02.2013 року № 93 затверджено натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і газом, відповідно до яких населенню району у 2013 році надаються житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання: на тверде паливо з розрахунку на домогосподарство на рік – 2 тонни, на скраплений газ,  який використовується для приготування їжі, з розрахунку на рік: два балони на одну-дві особи;три балони на три-чотири особи;чотири балони на п’ять і більше осіб. Вартість однієї тонни твердого палива  995,6 грн., вартість одного балона газу 127,73грн.

З початку року призначена безготівкова субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 319 сім’ям на загальну суму 105,5 тис.грн та призначено готівкової субсидії на скраплений газ та тверде паливо 189 сім’ям на суму 158,6тис. грн.

Питання будівництва, ЖКГ,  земельні питання та звернення громадян були розглянуті  протокольно.