8 серпня відбулося засідання районної комісії з питань наповнення місцевих бюджетів та бюджету Пенсійного фонду України.

Основними питаннями роботи комісії було визначення шляхів виконання дохідної частини бюджетів Слобідської, Заозерненської, Волинської, Костогризівської, Малокаховської, Тавричанської, Кам’янської, Чорноморівської та Чорнянської сільських рад.

Крім того, був заслуханий голова Малокаховської сільської ради з питання погашення заборгованості, по заробітній платі працівникам бюджетних установ.

За результатами роботи комісії прийнято ряд рішень організаційного характеру, у тому числі щодо проведення виїзного засідання комісії в селі Чорноморівка

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра