29 травня 2013 року відбулося засідання районного комітету з економічних реформ щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава” у 2013 році. Відкрив засіданняБалабанов Віктор Григорович– перший заступник голови районної державної адміністрації, який ознайомив членів комітету з порядком денним.

Мазур Юрій Борисович – державний адміністратор районної державної адміністрації щодо реформування надання адміністративних послуг повідомив присутніх, що Національним планом дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава” приділено увагу питанню надання адміністративних послуг, зокрема через створення центрів надання адміністративних послуг. Відповідно до запланованих заходів із цього напрямку проведено роботу щодо розроблення та розміщення на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації інформаційних карток суб’єктами надання адміністративних послуг, ведеться робота щодо створення у липні цього року центра адміністративних послуг.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Єремейчук Сергій Валерійович поінформував членів комітету про розроблення районного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010‑2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, який враховує положення як Національного так і Регіонального плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010‑2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”. Відбулося жваве обговорення пунктів відповідного районного плану, який був схвалений членами Комітету.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра