З метою реалізації  у районі завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем Херсонщини 16 серпня 2013 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації В.Балабанова відбулося засідання круглого столу з с/г виробниками Каховського району з питань ефективного використання богарних земель із застосуванням крапельного зрошення для вирощування зернових, технічних, овочевих та плодово-ягідних культур.

Під час засідання були обговорені питання використання богарних земель із застосуванням крапельного зрошення для вирощування зернових, технічних, овочевих та плодово-ягідних культур. Також піднімалися питання нарощення потужностей зрошувальної системи на богарних землях до 1000 га, дотримання сівозмін та доцільного використання земель.    Товаровиробників району запрошено до співпраці по будівництву крапельного зрошення на богарних землях.

• Збереження річок-обов’язок кожного з нас

Запрошуємо керівників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, установ, підприємців та небайдужих громадян протягом вересня взяти участь у  прибиранні прибережних територій річки Дніпро і таким чином  долучитися до участі в акції «Чисті береги – чиста річка»!

Вересень 2017
    « Сер