З метою реалізації  у районі завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем Херсонщини 16 серпня 2013 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації В.Балабанова відбулося засідання круглого столу з с/г виробниками Каховського району з питань ефективного використання богарних земель із застосуванням крапельного зрошення для вирощування зернових, технічних, овочевих та плодово-ягідних культур.

Під час засідання були обговорені питання використання богарних земель із застосуванням крапельного зрошення для вирощування зернових, технічних, овочевих та плодово-ягідних культур. Також піднімалися питання нарощення потужностей зрошувальної системи на богарних землях до 1000 га, дотримання сівозмін та доцільного використання земель.    Товаровиробників району запрошено до співпраці по будівництву крапельного зрошення на богарних землях.

Квітень 2019
« Бер

• Місячник благоустрою

З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.