З метою виконання та популяризація в районі здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» 10 вересня 2013 року  відбулось засідання «круглого столу» з питання надання якісної медичної допомоги дітям міста та району з залученням сімейних лікарів та фельдшерів ФАП і ФП за участю завідувача АЗПСМ №3 Л.Сенової, начальника служби у справах дітей РДА Н.Нелюбіної та директора районного центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді О.Декадіної.

Під час засідання завідувач АЗПСМ №3 Л.Сенова наголосила на важливості забезпечення дієвої взаємодії, щодо збереження здоров’я дітей, надання ефективних соціально – медичних послуг, охоплення ними якомога більшого контингенту дітей району. Також підіймалось питання медичного обслуговування та соціального супроводу тяжкохворих дітей з онкологією та гематологічними захворюваннями.

За результатами обговорення найважливіших питань було вирішено забезпечити неухильне виконання наказу «Про затвердження порядку взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах», та скласти список тяжкохворих дітей (онкологічних та гематологічних захворювання) і в термін до 30 вересня здійснити обстеження умов з метою надання соціальної допомоги.

Червень 2018
« Тра

• Засідання громадської ради

26 червня 2018 року о 14.00 год. в кабінеті 232 відбудеться засідання громадської ради. Запрошуємо представників громадських організацій, ЗМІ та усіх бажаючих