09.10.2013 року в кабінеті голови Каховської районної державної адміністрації під головуванням Сторчака В.П.,
голови Каховської районної ради Крупіна М.П. було проведено засідання круглого столу щодо реалізації проекту «Територія здоров’я» в контексті виконання завдань Президента України з метою забезпечення якісних умов життя населення» та стану медичного обслуговування на території Каховського району, за участю головних лікарів центральної районної лікарні, центру первинної медично-санітарної допомоги, обласного територіального  центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, районного управління державної санітарної і епідеміологічної служби  (Віттіх О.О., Антоненко О.А.,  Тосік І.О. , Шелест Г.А.) та  керівників структурних підрозділів РДА, ЦРЛ та РЦПМСД.

З доповіддю виступила заступник голови райдержадміністрації Тертична Т.С. яка доповіла, що на VII Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти» була презентована концепція проекту «Херсонщина – територія здоров’я». Суть якого – кластерний підхід з впровадження новацій у сфері агропромислового розвитку, охорони здоров’я, розвитку транспортно-логістичної інфраструктури, енергоефективних технологій, рекреаційно-туристичної сфери та Херсонщини як екологічно чистої території.

Проект реалізується на виконання завдань та доручень Президента України щодо забезпечення економічного розвитку регіону задля забезпечення якісних умов життя населення. Охорона здоров’я сьогодні є ключовою, стратегічною галуззю розвитку країни, яка і надалі залишатиметься в центрі уваги Президента України Віктора Януковича.

Основними завданнями галузі охорони здоров’я є завершення реформ з екстреної медичної, первинної медико-санітарної допомоги, забезпечення населення доступними та якісними медичними послугами, впровадження інтегрованої моделі надання медико-соціальних та адміністративних послуг.

З метою забезпечення сталої роботи установ охорони здоров»я району доповідач запропонувала обговорити проблемні питання галузі з метою організації надання якісного обслуговування населення.

Про стан медичного обслуговування в Каховській  центральній районній лікарні доповів головний лікар Каховської ЦРЛ О.О. Віттіх в обговоренні прийняли участь керівники структурних підрозділів ЦРЛ.

З питання надання медичних послуг Каховським  районним центром первинної медично-санітарної допомоги доповів головний лікар Каховського РЦПМСД О.А. Антоненко.

Начальник фінансового управління РДА Татунова Н.М.- розповіла про стан фінансового забезпечення закладів охорони  здоров»я в поточному році.

Про дотримання санітарно-протиєпідемічного режиму в закладах охорони  здоров»я   виступила начальник Каховського районного управління ГУ Держсанепідслужби у Херсонській області  Шелест Г.О.

В обговоренні проблемних питань галузі та розширенні надання медичних послуг мешканцям району активну участь прийняли Рябцев В.Г. -керівник ПП «Лювіна», Нікітіна С.О. -завідуюча Каховської центральної районної аптеки № 27, Сидоренко І.А. – начальник управління соціального захисту населення РДА, Палига Н. П. – начальник управління Пенсійного Фонду України в Каховському районі та м. Каховка, Радченко О. В. -директор Каховського міськрайонного центру зайнятості.

Голова районної державної адміністрації Сторчак В.П. підводячи підсумки наради зазначив, що реформування медицини в Каховському районі проходить на належному рівні, побажав  учасникам засідання творчої наснаги, раціонального використання бюджетних коштів та підвищення якості надання медичних послуг.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра