05 вересня 2013 року  у Малокаховському відділенні  соціально-побутової адаптації відбулося  засідання «круглого столу»   зі  слухачами  «Університету ІІІ  віку», під час якого розглянуте  питання «Реалізація  соціальних ініціатив  Президента України,  спрямованих  на  соціальний  захист  вразливих верств  населення». Завідуюча відділення Беліченко В.В. наголосила, що підвищення рівня і якості життя громадян має забезпечуватися шляхом впровадження системи державних соціальних стандартів, доведення розмірів державних соціальних гарантій до рівня прожиткового мінімуму.

Присутні через перегляд слайдів мали можливість ознайомитися з постановою Кабінету Міністрів України «Про підвищення рівня соціального захисту найуразливіших верств населення», в якій зазначено, що  підвищено розміри:

– пенсій інвалідам війни – на 25%, а також збільшено розмір пенсій, менше якого не можуть отримувати інваліди війни;

– виплат членам сімей загиблих військовослужбовців – на 35 %;

– виплат членам сімей померлих військовослужбовців – на 23 %;

– виплат членам сімей померлих учасників бойових дій та учасників війни – на 30 %;

– виплат дітям війни – на 20 %.

Метою  діяльності нинішньої влади є  гідне матеріальне майбутнє людини, яке забезпечується шляхом реалізації нових соціальних ініціатив Президента України Януковича В.Ф.

Червень 2018
« Тра

• Засідання громадської ради

26 червня 2018 року о 14.00 год. в кабінеті 232 відбудеться засідання громадської ради. Запрошуємо представників громадських організацій, ЗМІ та усіх бажаючих