20 березня о 13.00 у конференційній залі районного будинку культури ім. Фрунзе відбулось засідання круглого столу, присвяченого історії виникнення Каховщини, під назвою «Каховський район : перші кроки».

Цікавими історичними фактами щодо утворення Каховщини у період  20-х та 30-х років присутню громадськість міста та району інформували : Любак Володимир Іванович – керуючий справами районної ради, Шевченко Вадим Григорович – вчитель історії ЗОШ № І, Торос Данило Максимович –  директор комунальної установи Каховський районний краєзнавчий музей та Сідьолкіна Світлана Ліверіївна – директор Каховського краєзнавчого музею.

Також, працівниками комунальної установи Каховської районної об’єднаної бібліотеки була підготована тематична виставка літератури, щодо історії створення та сучасних здобутків Каховського району. Бібліотекар районної бібліотеки Птиця Валентина Анатоліївна ознайомила присутніх з матеріалами, якими можна користуватися при вивчені історії Каховщини.

• Збереження річок-обов’язок кожного з нас

Запрошуємо керівників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, установ, підприємців та небайдужих громадян протягом вересня взяти участь у  прибиранні прибережних територій річки Дніпро і таким чином  долучитися до участі в акції «Чисті береги – чиста річка»!

Вересень 2017
    « Сер