20 березня о 13.00 у конференційній залі районного будинку культури ім. Фрунзе відбулось засідання круглого столу, присвяченого історії виникнення Каховщини, під назвою «Каховський район : перші кроки».

Цікавими історичними фактами щодо утворення Каховщини у період  20-х та 30-х років присутню громадськість міста та району інформували : Любак Володимир Іванович – керуючий справами районної ради, Шевченко Вадим Григорович – вчитель історії ЗОШ № І, Торос Данило Максимович –  директор комунальної установи Каховський районний краєзнавчий музей та Сідьолкіна Світлана Ліверіївна – директор Каховського краєзнавчого музею.

Також, працівниками комунальної установи Каховської районної об’єднаної бібліотеки була підготована тематична виставка літератури, щодо історії створення та сучасних здобутків Каховського району. Бібліотекар районної бібліотеки Птиця Валентина Анатоліївна ознайомила присутніх з матеріалами, якими можна користуватися при вивчені історії Каховщини.

• Державне свято – День Конституції України

28 червня волелюбний український народ відзначає День Конституції України. З цієї нагоди 28-29 червня в населених пунктах району відбудуться тематичні заходи. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до святкування.

Червень 2017
    « Тра