24 – 25 вересня  2013 року голова райдержадміністрації Сторчак В.П. за участю заступника голови райдержадміністрації Тертичної Т.С., представників Служби безпеки України та правоохоронних органів, керівників управлінь та відділів райдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади   провів засідання комісії по наповненню бюджету.

В ході роботи комісії було проаналізовано наповнення та виконання місцевих бюджетів Малокаховської, Тавричанської та Чорноморівської, Слобідської, Кам’янської та Чорнянської сільських рад. Сільським головам вказано на недоліки в роботі по даному питанню та надані відповідні  доручення щодо їх усунень.

Також, на комісії були заслухані керівники 10 підприємств (фермерських господарств «Анна» та «Віксан», «Труд», «Зоря Каховщини»,   «Смерічка», « Акант», «Люсаш», «СВ Дарія», ДГ «Каховське», ТОВ «Ант Агро», ТОВ «Зерновий термінал «Таврос», ПП «НДСС НАСКО» та ПП «Алексі»,  ТОВ «Тачанка», ВКП «Русь», ДП «Югагрофорс», ТОВ «Агротека», ПП «НДСС НАСКО», ПП «Алексі»), які займаються сільськогосподарським виробництвом на території зазначених сільських рад, щодо повноти сплати податку на доходи найманих працівників та на виплачені доходи за орендовані земельні паї у населення. 

 

Серйозні претензії були пред’явлені сільським головам Чорноморівської та Тавричанської сільських рад щодо низького рівня організаційної роботи по наповненню сільських бюджетів.

Крім того, по Чорноморівській сільській раді  разом з керівниками підприємств було заслухане питання про сплату орендної плати за орендовані дощувальні машини, які є комунальною власністю зазначених сільських рад. Але у зв’язку з проведенням переоцінки їх вартості виникло спірне питання між власниками та орендарями. Сторонам запропоновано вирішувати питання в межах чинного законодавства.

Підводячи підсумки засідання комісії, голова районної державної адміністрації В.П.Сторчак підкреслив, що необхідно комплексно задіяти усі наявні на місцевому рівні можливості щодо наповнення місцевих бюджетів та максимально використати існуючі ресурси – матеріальні, фінансові, інвестиційні, людські.  

 Комісією було прийняте рішення про підготовку звернення до народного депутата України Опанащенка М.В. стосовно розробки та підтримки  законопроекту України щодо недопущення використання робочої сили без легального оформлення на роботу та виплати зарплати в «конвертах».

Календар
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Анонси подій

 • До уваги суб’єктів господарювання!!!

  22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

 • Шановні мешканці району!

  Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ

 • Нарада при голові РДА

  Щопонеділка о 14.00 відбувається нарада при голові РДА щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних пріоритетних напрямків діяльності на поточний період

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Архів новин
  StatPress
  Visits today: 238