27 лютого 2013 року в залі засідань районної державної адміністрації головою районної державної адміністрації В.Сторчаком проведене чергове засідання колегії районної державної адміністрації за участю голови районної ради М.Крупіна, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб, установ і організацій та сільських, селищного  голів.

У роботі колегії взяв участь заступник директора  Державного архіву Херсонської області   Лебідь В. О. Згідно з порядком денним колегії начальник фінансового  відділу районної державної адміністрації Н.Татунова детально ознайомила присутніх з виконанням зведеного бюджету та районного бюджету за 2012 рік.

Згодом, головуючий надав слово заступнику голові районної державної адміністрації Т.Тертичній, начальнику управлінння Держземагенства у Каховському районі Херсонської області А.Мартинюку та голові районної ради М.Крупіну, які у своїх виступах зупинилися на основних проблемних питаннях  наповнення бюджету територіальних громад, які потребують вирішення у поточному році.

Підсумовуючи вищезазначене В.Сторчак закликав сільських, селищного голів  не чекати фінансової допомоги з районного бюджету, а знаходити всі можливі джерела наповнення місцевих бюджетів.

Про стан виконання районної програми «Репродуктивне здоров’я нації на 2011 – 2015 роки» доповів головний лікар Каховської центральної лікарні О.Віттіх детально проаналізував виконання заходів передбачених програмою.

Доповідь доповнила заступник голови районної державної адміністрації О.Вакулич наголосивши на необхідності проведення санітарно – просвітницької роботи, підвищити рівень участкової служби, скоординувати роботу лікарні та виконкомів сільських, селищної рад для ефективної роботи виїзних медичних бригад в медичні заклади сільських рад у зв’язку з високим рівнем захворюваності жінок на онкологічні захворювання та виявлення паталогій.

Начальник відділу  економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації С.Єремейчук  довів до відома усі присутніх про проект програми малого підприємництва у Каховському районі на 2013-2014 роки.

До обговорення долучився Ващенко С.І. голова ради підприємців при районній державній адміністрації  розповів про тенденцій розвитку малого бізнесу на Україні та за кордоном. Т.Тертична акцентувала увагу на  результатах виконання цієї програми.

Про проект районної комплексної середньострокової програми розвитку села на 2013-2015 роки доповів перший заступник голови районної державної адміністрації В.Балабанов зазначивши, що дана програма буде висвітлена на офіційному веб – сайті районної державної адміністрації для обговорення та подальшого доопрацювання.

З питання про внесення змін до показників районного бюджету, затвердженого на 2013 рік виступила  Н.Татунова зазначивши основні аспекти змін у бюджеті. Т.Тертична внесла пропозиції щодо доповнення проекту рішення колегії наступними пунктами: головним розпорядникам коштів районного бюджету в термін до 10 березня 2013 року провести інвентаризацію діючих програм на предмет їх актуальності та з урахуванням фінансових можливостей районного бюджету в 2013 році та надати пропозиції щодо переліку програм, дію яких необхідно призупинити на 2013 рік та перелік програм, які необхідно профінансувати в поточному році та розглянути питання збільшення видатків на фінансування районних програм за результатами виконання районного бюджету за І півріччя поточного року.Начальнику відділу освіти районної державної адміністрації   забезпечити     призупинення   з     01     березня    2013 року виплату стимулюючих складових заробітної плати по загальноосвітнім школам  та центру по обслуговуванню закладів освіти.

Начальнику відділу культури районної державної адміністрації забезпечити призупинення з 01 березня 2013 року виплату матеріальної допомоги на вирішення соціально – побутових потреб працівникам галузі «Культура».

За результатами розгляду зазначених питань членами колегії прийняті відповідні рішення.

З більш детальним викладом  зазначених питань можна ознайомитись на сторінці «Матеріали колегії»

• Державне свято – День Конституції України

28 червня волелюбний український народ відзначає День Конституції України. З цієї нагоди 28-29 червня в населених пунктах району відбудуться тематичні заходи. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до святкування.

Червень 2017
    « Тра