Заступником голови районної державної адміністрації Вакулич О.Л. 10.04.2013р. о 9-00 проведено засідання дорадчого органу з питань здійснення  соціального супроводу та взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями та особами, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Були присутні члени дорадчого органу – директор Каховського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Декадіна О.В., начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Нелюбіна Н.С., начальник управління соціального захисту населення Колбасенко О.В., директор міськрайонного центру зайнятості Радченко О.В,

Запрошені – заступник голови Любимівської селищної ради Сакун І.М., фахівець із соціальної роботи Каховського РЦСССМД Калініченко К.А., Мкртчан О.Г. – методист  психологічної служби КРКУ «РЦОЗО».

Згідно порядку денного розглянуто питання про взяття під соціальний супровід сім’ї Цеацури Л.О. 04.08.1968р.н. з метою подолання складних життєвих обставин у яких опинилася багатодітна родина.                                   Вирішили: з метою підтримки та збереження біологічної родини, подолання складних життєвих обставин, взяти під соціальний супровід Каховського РЦСССДМ сім’ю громадянки Цеацури Л.О. щодо подолання складних життєвих обставин, розподілили обов’язки між суб’єктами соціальної роботи і визначили строки їх виконання. Фахівець районного центру СССДМ на підставі рішення дорадчого органу складає план соціального супроводу родини і проводить необхідну організаційну та соціальну роботу із сім’єю.

Червень 2018
« Тра

• Засідання громадської ради

26 червня 2018 року о 14.00 год. в кабінеті 232 відбудеться засідання громадської ради. Запрошуємо представників громадських організацій, ЗМІ та усіх бажаючих