Календар
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2022-12-09.

Міністерство охорони здоров’я України інформує, що Міністерством цифрової трансформації України було запущено національний проєкт з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта.

3 червня Мінцифри запускає Цифрограм для медичних працівників  (https://osvita.diia.gov.ua/digigram).

Цей тест розроблений також на основі європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp 2.1., а саме, Рамки цифрової компетентності для громадян України (https://bit.ly/3rBs8KL). Відповідно, ми пропонуємо протестувати медичних працівників на професійні знання з цифрової грамотності в 6-ти сферах:

 1. Основи комп’ютерної грамотності;
 2. Інформаційна та медіаграмотність. Вміння працювати з даними;
 3. Створення цифрового контенту;
 4. Комунікація і взаємодія у цифровому суспільстві;
 5. Безпека у цифровому середовищі;
 6. Вирішення технічних   проблем.   Навчання   впродовж   життя    у цифровому суспільстві.

Кожна сфера містить 5 компетенцій, таким чином, в ньому визначено 30 цифрових компетентностей, які вимірюються за 3-ма базовими та 6-ма підрівнями. Максимальна кількість балів, яку може набрати медичний працівник – 90 балів.

Звертаємо вашу увагу на можливість зрозуміти рівень цифрової грамотності ваших співробітників.

Для цього потрібно:

 • поширити інформацію по всіх ваших каналах комунікації про Цифрограм. Дизайн матеріали ви можете знайти за цим лінком – https://cutt.ly/jnovowU ;
 • в полі “Я працюю в компанії/сфері” написати назву вашої установи без лапок, наприклад, Міністерство цифрової трансформації України.

  Головне, щоб назва установи була узгоджена зі всіма працівниками. Якщо назви будуть різні, ми не зможемо надати вам якісну статистику;

  • для отримання статистики по вашій установі ви можете не частіше разу на 3 місяці надсилати до Мінцифри запит шляхом відправлення офіційного листа на Міністерство через систему електронного документообігу.

  Також, додатково інформуємо, що на платформі Дія.Цифрова освіта є освітній серіал «Цифрові навички для медиків» (https://cutt.ly/tnzodgR) – це 10 серій освітнього серіалу за участі лікарів, медичних експертів, представників МОЗ, НСЗУ, ДП «Електронне здоров’я», а також технічних спеціалістів електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ).

  Посилання на сторінки в соцмережах!

  Facebook: https://www.facebook.com/diia.education

  Instagram: https://www.instagram.com/diia.education

  Telegram: https://t.me/diia_education

  Viber: https://bit.ly/2QRzQnA

  TikTok: https://vm.tiktok.com/ZMe1kvMVQ