Календар
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-06-23.

Міністерство соціальної політики України запрошує до публічних консультацій з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в усіх сферах життєдіяльності суспільства.

В Україні активно відбуваються процеси інтеграції гендерних підходів у діяльність державних органів, що передбачає врахування потреб та досвіду різних групп жінок і чоловіків при формуванні та реалізації державної політики в економічній, політичній, культурній та соціальній сферах для отримання жінками та чоловіками рівних благ.

Міністерством розроблено проект Стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року та проект плану заходів з реалізації Стратегії до 2024 року.

Метою Стратегії є зменшення фактичної нерівності жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства.

Про консультації Ціль консультації – визначення гендерних особливостей потреб та проблем, які існують у різних групп населення (з інвалідністю, з сільської місцевості, старшого віку, національних меншин, внутрішньо переміщених осіб, жінок і чоловіків, які живуть з ВІЛ тощо).

Хто проводить? Міністерство соціальної політики України за сприяння Національного Демократичного Інституту (НДІ) та ГО «ВГО Інституту «Республіка».

З ким консультування?

  1. З жінками та чоловіками вразливих групп населення, які проживають у міській і сільській місцевостях.
  2. З громадськими об’єднаннями, які працюють у сфері прав людини, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, представляють інтереси різних групп жінок і чоловіків.
  3. З медичними та соціальними працівниками.

Про що консультування? Визначення першочергових заходів, які необхідно вжити для зменшення гендерної нерівності жінок і чоловіків з точки зору різних групп населення.

Формат консультації Консультації відбудуться шляхом заповнення опитувальника та узагальнення отриманих результатів.

З результатами консультацій можна буде ознайомитися на офіційному сайті Мінсоцполітики.

Як взяти участь у публічних консультаціях? Всі зацікавлені особи зможуть долучитись до консультацій, заповнивши опитувальник, розміщений за посиланням: ПК «Рівні права та інклюзивність».

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfFZfbavR77ZWxMZQ6kyJIK48KD7S56M_NFZVf8L726MOaDNA/viewform

Результат публічних консультацій Учасники та учасниці публічних консультацій особисто впливатимуть на прийняття рішень у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Результати консультацій будуть враховані в Плані на 2022-2024 роки з реалізації Стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року.

Проведення консультацій стало можливим завдяки щедрій підтримці британського народу через Фонд розвитку ефективного врядування Сполученого Королівства. З проектом Стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року та проєктом плану дій на 2022-2024 роки можна ознайомитись за посиланням: https://www.msp.gov.ua/projects/709/