Запрошуємо на змагання з кроссфіту «Ігри Героїв»!

24 серпня 2017 року  о 16.00 на Площі Свободи у рамках проекту «Ігри Героїв»  відбудуться змагання з кроссфіту .

Ігри Героїв – це унікальний проект, аналогів якого на сьогодні немає на території країни. Учасники змагань прагнуть своїм особистим прикладом показати іншим людям з інвалідністю, що їм під силу повернутися до повноцінного життя.

Незалежно від обставин, всі люди рівні! Решта – слабкість і відмовки, боротися з якими, повинен кожен з нас. Сила духу незломлених солдат і динаміка проекту в цілому, спрямовані надихнути сотні тисяч людей!

Що таке кроссфіт? – це програма розвитку сили і придбання гарної фізичної форми для простих людей і професійних атлетів з усього світу. Це спеціальна система тренувань і змагальний вид спорту, призначення якого – придбання людиною відмінної Загальної Фізичної Підготовки. З початку кроссфіт був розроблений, як завершений тренувальний комплекс для військ спеціального призначення, поліції і військових в США.

Також 24 серпня змагатись між собою будуть представники різних силових структур  півдня України:

• Національної гвардії України
  • Прикордонних вiйськ України
  • Збройних Сил України
  • Національної поліції України
  • та Служби безпеки України

Головна мета змагань – реабілітація ветеранів АТО, які отримали серйозні травми в зоні бойових дій, а також соціальна адаптація людей з обмеженими можливостями, популяризація спортивного способу життя серед молоді.

Запрошуємо усіх бажаючих підтримати учасників змагань!

Жовтень 2017
    « Вер