В останній день літа в місті Херсон традиційно відбувся обласний ярмарок з продажу сільськогосподарської  продукції. Каховський район  був представлений 12 торгівельними точками, які щільно розташувались одна біля одної, пропонуючи гостям широкий вибір рибних та м’ясних виробів, меду і різноманітної молочної продукції.

На святкові торги завітав голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк. Під веселі мотиви жвавих українських народних пісень, губернатор обійшов ярмарок, ознайомившись з асортиментом продукції, цінами та якістю сільськогосподарських товарів.

Особливо тепло вітав Миколу Михайловича Каховський район на чолі з його керівником Сторчаком В.П. Голова Херсонської області залишився задоволений багатим асортиментом  продукції  Каховського району, про що свідчить отримані дві нагороди: перша від обласного управління АПК та друга від Херсонської обласної державної адміністрації за  кращий сільськогосподарський продукт серед районів, представлених на торгівельному сегменті херсонської ярмарки.

Володимир Петрович відзначив, що завдяки працелюбству жителів району, протягом кількох років поспіль наш район заслужено удостоюється  почесних нагород в сільськогосподарській області.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ