В останній день літа в місті Херсон традиційно відбувся обласний ярмарок з продажу сільськогосподарської  продукції. Каховський район  був представлений 12 торгівельними точками, які щільно розташувались одна біля одної, пропонуючи гостям широкий вибір рибних та м’ясних виробів, меду і різноманітної молочної продукції.

На святкові торги завітав голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк. Під веселі мотиви жвавих українських народних пісень, губернатор обійшов ярмарок, ознайомившись з асортиментом продукції, цінами та якістю сільськогосподарських товарів.

Особливо тепло вітав Миколу Михайловича Каховський район на чолі з його керівником Сторчаком В.П. Голова Херсонської області залишився задоволений багатим асортиментом  продукції  Каховського району, про що свідчить отримані дві нагороди: перша від обласного управління АПК та друга від Херсонської обласної державної адміністрації за  кращий сільськогосподарський продукт серед районів, представлених на торгівельному сегменті херсонської ярмарки.

Володимир Петрович відзначив, що завдяки працелюбству жителів району, протягом кількох років поспіль наш район заслужено удостоюється  почесних нагород в сільськогосподарській області.

Січень 2018
    « Гру