Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-05-30.

 19 вересня 2013 року в гостинному приміщенні відділення соціально-побутової адаптації КУ «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» відбулась зустріч «за круглим столом» мешканців с.Малокаховка – «студентів» Університету третього віку, активом Каховської районної ради ветеранів війни , праці та Збройних Сил, районної громадської організації «Товариство Червоного Хреста України» щодо обговорення стратегічних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, спрямованих на соціально-культурний розвитоу країни та підтримання якісних умов життя населення незалежно від місця проживання.

Спікерами заходу виступили Тертична Тетяна Станіславівна, заступник голови районної державної адміністрації, та Сидоренко Інна Андріївна, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, які поінформували присутніх про державні соціальні стандарти та кроки держави по зміцненню соціального добробуту народу, у тому числі мешканців Каховського району. додала, що з метою наближення соціальних послуг до споживача щотижня спеціалістами управління забезпечується проведення виїздів мобільного соціального офісу (МСО), за результатами діяльності якого документи на призначення державних допомог та консультації з питань їх призначення надаються саме за місцем проживання громадян.

Сидоренко І.А. повідомила учасників заходу, що на обліку в Єдиному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги по управлінню соціального захисту населення перебувають 8084 особи. З початку року їм нараховано пільг з оплати житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку та на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу на загальну суму 2369,5 тис. грн. В тому числі, на обліку перебувають 355 багатодітних сімей, яким нараховано пільг з початку року на суму 259,3 тис. грн..

Станом на 01.09.2013 року отримують державні соціальні допомоги:

– малозабезпеченим сім’ям 20 сімей;

– інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам 236 осіби;

– тимчасову допомогу 73 сім’ї;

– державні соціальні допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми» – 3095 сімей;

– 2 прийомні сім’ї, в якій виховується 5 дітей віком від 6 до 18 років, 1 дитячий будинок сімейного типу, в якому виховується  7 дітей віком від 6 до 18 років і 1 дитина від 18 до 23 років.

Оформлена компенсація за невикористане санаторно – курортне лікування 15 інвалідам, з них 13 інвалідів війни та 2 інваліда загального захворювання на загальну суму 4,6 тис.грн.

З початку року видано 82 направлення на забезпечення протезно– ортопедичними виробами та технічними засобами реабілітації. Сервісним центром видано 25 технічних засобів реабілітації інвалідам, які мешкають у Каховському районі. 6 інваліди та 2 малозабезпечені особи отримали матеріальну допомогу на лікування на суму 3,6 тис.грн.

За підсумками проведення заходу було вирішено першочергові виїзди мобільного соціального офісу спрямовувати в найвіддаленіші населені пункти району та ширше висвітлювати  новини стосовно законодавства в сфері соціального захисту населення в місцевих засобах інформації, які є більш доступним засобом поширення інформації, оскільки не всі мають можливість ознайомитись з вказаною інформацією на офіційному сайті районної державної адміністрації.

Наприкінці заходу Тертична Т.С. підкреслила, що Каховська районна державна адміністрація виступає гарантом додержання державних соціальних стандартів життя населення на Каховщині, а працівники управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, територіального центру і надалі забезпечуватимуть високу якість обслуговування населення та реалізацію соціальних ініціатив держави.