Грудень 2022
« Лис
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2022-12-06.

У Новій Каховці завершено спорудження нової будівлі центру надання адміністративних послуг. Підрядною організацією ПМП “Віра” роботи виконано на 100%. Проєкт реалізується в рамках програми Президента України “Велике будівництво”.

Завітав до новозбудованого ЦНАПу голова обласної державної адміністрації Сергій КОЗИР разом з головою районної державної адміністрації Наталею СТАДНІК, головою районної ради Валерієм БРУСЕНСЬКИМ та міським головою м. Нова Каховка Володимиром КОВАЛЕНКОМ. Голова обласної державної адміністрації зазаначив, що після завезення та встановлення необхідного обладнання, ЦНАП зможе приймати відвідувачів. Це буде до Дня міста Нової Каховки, який відзначають в останню неділю вересня.

“Якісні та комфортні послуги мають бути доступними для всіх. У ЦНАПі можна оформити необхідні документи не відвідуючи десятки установ, а прийти й отримати необхідну довідку швидко та на місці. Це буде установа перш за все для людей, де кожен відчуватиме повагу до себе й отримуватиме якісне обслуговування”, – наголосив очільник Херсонщини.

Новокаховський ЦНАП – це окреме приміщення фронт-офісу та бек-офісу, відкритий простір у зоні обслуговування, комфортні місця для очікування та обслуговування, у тому числі осіб з обмеженими можливостями, запис на відвідування центру онлайн, універсальне обслуговування фахівцями високого рівня.

Послугами сучасного ЦНАПу зовсім скоро зможуть скористатися понад 70 000 жителів Новокаховської громади та інших наближених населених пунктів. Щодня центр надання адмінпослуг зможе приймати до 140-150 відвідувачів.