Календар
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-06-23.

Про створення безбар’єрного середовища, методи інклюзивної молодіжної роботи, розвиток молодіжного лідерства  та інклюзивні практики в роботі з молоддю розкаже новий освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота» на Дія.Освіта.

Освітній серіал поєднує теорію, практичні інструменти та лайфгаки, які мають знати працівники та працівниці молодіжних просторів, щоб ефективно залучати молодь до своїх проєктів і заходів. Упродовж серіалу вам розкажуть, як бути інклюзивними та працювати з різними молодіжними групами, зокрема, з молоддю, що має інвалідність.

Ви дізнаєтеся як створити архітектурну доступність простору, налагодити безбар’єрну комунікацію і надихати молодих людей ставати лідерами та лідерками позитивних змін. Вам розкажуть про відчуття безпеки та залучення, бар’єри, з якими стикається молодь, і способи досліджувати потреби молодих людей. До серіалу додається практичний посібник, де ви зможете детальніше опанувати інструменти інклюзії в молодіжній роботі.

Курс розрахований на молодь, тренерів, активних громадян.

Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота» доступний за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/inclusive-youth-work

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки громадською організацією «Рада жінок Донеччини» за фінансування та у межах гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення спільно з Регіональним офісом UNFPA у Східній Європі та Центральній Азії, Міністерством молоді та спорту України, Міністерством цифрової трансформації України та радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності.

За матеріалами Мінцифри