- Каховський район
- Райдержадміністрація
- Районна рада
- Територіальні громади
- Асканія Нова селищна рада
- Великолепетиська селищна рада
- Верхньорогачицька селищна рада
- Горностаївська селищна рада
- Зеленопідська сільська рада
- Каховська міська рада
- Костянтинівська сільська рада
- Любимівська селищна рада
- Новокаховська міська рада
- Присиваська сільська рада
- Рубанівська сільська рада
- Тавричанська сільська рада
- Таврійська міська рада
- Хрестівська сільська рада
- Чаплинська селищна рада
- Нормативно-правова база
- Законодавчі акти
- Регулювання діяльності апарату
- Розпорядження
- Реєстр угод, колективних договорів
- Нормативно-правові акти
- Освіта, молодь, спорт
- Культура
- Служба у справах дітей
- Управління соц.захисту
- Перелік послуг
- Інформаційно-довідкові матеріали
- Публічні фінанси
- Порядок оскарження та реагування на критику
- Колегія районної державної адміністрації
- Робота із запитами на інформацію
Карта
Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2025-03-18.
Як протидіяти сексуальному насильству, пов’язаному з війною, та професійно надавати допомогу постраждалим дізнавайтесь з безоплатного онлайн-курсу на Prometheus
Із початку повномасштабного вторгнення росії в Україну проблема сексуального насильства, пов’язаного з війною, набула величезного розмаху. Однак виявилося, що фахівці системи запобігання та протидії насильству за ознакою статі в Україні не завжди та не повною мірою готові до роботи з цією категорією постраждалих. Між тим, сексуальне насильство, пов’язане з війною, – один із найбільш латентних воєнних злочинів. Тому навіть фахівці, які не спеціалізуються на протидії чи наданні допомоги цій категорії постраждалих, повинні мати навички належної ідентифікації та взаємодії з жертвами сексуального насильства.
З метою підвищення знань та розвитку умінь спеціалістів із протидії сексуальному насильству, пов’язаному з війною, на освітній платформі Prometheus розроблено безоплатний онлайн-курс «Як протидіяти сексуальному насильству, пов’язаному з війною, та професійно надавати допомогу постраждалим: керівництво для фахівців та фахівчинь». Це необхідно для більш якісної та професійної роботи з відповідною категорією постраждалих.
Цей курс – універсальне базове керівництво для спеціалістів. Він складається з теоретичної основи, що допоможе краще зрозуміти це явище, та практичних компонентів, спрямованих на покращення ідентифікації, документування та навичок спілкування спеціалістів із постраждалими особами.
Курс призначений для представників Національної поліції, прокуратури, судів, системи безоплатної правової допомоги, уповноважених підрозділів місцевих цивільних та військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування, загальних та спеціалізованих служб підтримки постраждалих. Також цей курс буде корисний представникам тих гуманітарних та громадських організацій, що залучені до документування сексуального насильства, пов’язаного з війною, та спеціалізуються на наданні допомоги таким постраждалим.
Курс для широкого загалу ви можете переглянути за посиланням.
ПРОГРАМА КУРСУ
Модуль 1. Що таке сексуальне насильство, пов’язане з війною?
Із першого модулю слухачі дізнаються, що таке сексуальне насильство, пов’язане з війною, про те, чим воно відрізняється від сексуального насильства в мирний час, а також про те, які є фактори ризику та вразливості до нього.
Модуль 2. Стандарти з запобігання та протидії сексуальному насильству, пов’язаному з війною
У другому модулі слухачі познайомляться з засадами нормативно-правового регулювання сексуального насильства, пов’язаного з війною, на національному та міжнародному рівнях, а також із основними правами постраждалих осіб.
Модуль 3. Реагування, документування та надання допомоги постраждалим від сексуального насильства, пов’язаного з війною
Прослухавши третій модуль, слухачі навчаться практичних аспектів реагування, ідентифікації, документування сексуального насильства, пов’язаного з війною, та надання допомоги постраждалим. Також вони підвищать обізнаність про міжнародні документи, що встановлюють передові стандарти в цій сфері.
Модуль 4. Взаємодія з постраждалими від сексуального насильства, пов’язаного з війною
По завершенні четвертого модуля слухачі зможуть краще розвинути навички розуміння постраждалих, вмітимуть орієнтуватися на їхні потреби та ефективно взаємодіяти з ними. Особлива увага буде сфокусована на застосуванні ґендерно чутливого підходу та підходу, орієнтованого на постраждалих.
Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.
Реєструйтеся та проходьте навчання вже зараз за посиланням.
Курс проводиться за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів курсу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.