Протягом січня-липня 2018 року фахівці Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 40,24 млн грн. Зокрема, сума відшкодування втрат ресурсів, що були виявлені в попередні роки, становить 9,24 млн грн.

За результатами ревізій, перевірок та державних фінансових аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств і установ прийняли 67 управлінських рішень.

Матеріали 27 ревізій, перевірок державних закупівель та комісійних перевірок передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами розгляду переданих матеріалів розпочато 12 досудових розслідувань.

Від початку року херсонські аудитори ініціювали перед органами прокуратури та об’єктами контролю пред’явлення до суду 5 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

До підприємств та установ, де виявлені порушення, застосовано 8 заходів впливу (зупинення операцій з бюджетними коштами).

За порушення фінансової дисципліни 65 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 2 – до матеріальної, 11 – до дисциплінарної.

До Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 1,13 млн грн.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Квітень 2019
« Бер

• Місячник благоустрою

З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.