Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області  навчаються на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Заняття проводитимуть викладачі «Херсонської академії неперервної освіти» Херсонської обласної ради, кафедри обліку і оподаткування Херсонського національного технічного університету та начальники галузевих підрозділів Управління.

Слухачі фахового семінару прослухають лекції і тренінги у двох потоках. Зокрема, низку лекцій присвячено методикам щодо здійснення державного фінансового аудиту, виконання бюджетних програм та аудиту діяльності суб’єкта господарювання, звітуванню про результати.

Окремі заняття стосуватимуться аналізу структури та основним вимогам до написання аудиторських звітів. Також розглядатимуться питання стосовно планування і проведення державних фінансових аудитів, особливостей внутрішнього аудиту під час проведення контрольних заходів.

У перший день семінару відбувся психологічний тренінг з упередження професійного вигорання аудиторів. На практиці було випробувано низку вправ з метою щоденного зняття психологічного навантаження фахівців на основі методів психологічної релаксації.

Також передбачено заняття та самостійну роботу слухачів з текстуального розгляду завершених аудитів.

Нагадаємо, протягом січня – серпня 2017 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили  відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 13,5 млн грн.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

• Запрошуємо до обговорення

З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

Грудень 2017
    « Лис