Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області просять повідомляти про отримання деякими посадовими особами бюджетної сфери неправомірної вигоди.

Корупція – діяльність осіб, уповноважених на виконання функцій держави, спрямована на протиправне використання наданих їм повноважень для одержання матеріальних благ або інших переваг. Корупцію «несуть під руки» підкупність і продажність.

До корупційних злочинів відносяться: спроба горе-чиновників отримати прямо чи опосередковано матеріальних засобів, а також подарунків і послуг в обмін на будь-яку дію чи бездіяльність; активна і пасивна «торгівля впливом»; відмивання доходів, отриманих від корупції; використання рахунків для відмивання коштів, отриманих від корупційних злочинів.

Корупція принижує гідність; краде з чужої кишені; руйнує соціальну сферу; присвоює державні гроші; знищує чесну конкуренцію.

У корупції багато «облич»: хабарництво, здирництво, розкрадання бюджетних коштів, зловживання владою і службовим становищем, кумівство, протекціонізм.

Шановні громадяни, звертайтеся на «телефон довіри» державних аудиторів в місті Херсоні (0552) 26-36-28.

Сторінка Управління на Фейсбук: www.facebook.com/khersondasu

Розслідування скоєних корупційних дій не обходиться без розкриття заплутаних фінансових схем по всій країні. Тому просимо також звертатися за телефонами в Києві – (044) 425-80-30, в Одесі – (048) 728-36-86, або по електронній пошті kherson@dkrs.gov.ua

Інформуйте, будь ласка, по суті, з конкретними фактами, крім вихідних та святкових днів, з 9 до 18 (в п’ятницю – до 16.45). Отримана інформація служить додатковим джерелом для прийняття рішень.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудітслужби в Херсонській області

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ