18 – 19 квітня 2013 року проведено перший та другий етапи І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Учасники Конкурсу взяли участь у комплексному тестуванні  на знання Конституції України, нового законодавства про державну службу і боротьбу з корупцією та складання ділових документів.

Тестування та виконання  практичних завдань з володіння учасниками Конкурсу персональним  комп’ютером  заплановано провести на наступному тижні.

В номінації «Кращий керівник» прийняли участь 2 державних службовця:

Сидоренко Інна Андріївна – завідувач сектором з питань соціального обслуговування  та надання соціальних послуг населенню управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

Удовиченко Марина Олександрівна – начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації .

В номінації «Кращий спеціаліст» взяли участь 5 державних службовців:

Зубач Олександр Олександрович – головний спеціаліст, агроном управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації ,

Ковальова Олена Іванівна – спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення районної державної адміністрації ,

Кавальчук Вероніка Миколаївна –  спеціаліст І категорії відділу діловодства апарату районної державної адміністрації ,

Петрушкевич Олена Миколаївна – головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення фінансового управління районної державної адміністрації .

Трофімець Наталія Володимирівна – головний спеціаліст сектору містобудування, архітектури та інфраструктури районної державної адміністрації .

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра