5 грудня в  усьому світі відзначають день волонтерів. В цей день слід подякувати всім тим людям, які безоплатно працюють і допомагають людям.

Повна назва цього свята – Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку. Запропонувала його ввести Генеральна Асамблея ООН досить давно – в 1985 році. З тих пір свято отримало свою офіційну назву і міжнародний статус.

За допомогою введення цього дня ООН нагадала всім світовим державам про те, що суспільство повинно знати про чималий внесок волонтерів у всі сфери життєдіяльності. Також організація сподівалася на те, що чим більше людей дізнається про службу волонтерів та її значущості, тим більше добровольців вступлять в їх ряди.

Волонтери працюють на благо суспільства, не просячи нічого натомість, що є ще однією причиною того, чому вони удостоїлися власного свята. Все ж мало хто погодиться безкоштовно виконувати величезну кількість роботи, а волонтери безкорисливо прибирають вулиці, поширюють брошури соціальної кампанії, працюють перекладачами на великих спортивних змаганнях, допомагають в лікарнях, будинках престарілих, дитячих будинках і багато, багато іншого. Чимало роботи на частку волонтерів доводиться при ліквідації наслідків стихійних лих.

У Всесвітній декларації добровольців сказано, що волонтери мають право віддавати свій час, енергію і талант колективним і індивідуальним акціям, не чекаючи при цьому винагороди. Безкорисливі вчинки в сучасному світі – рідкість, але вони так необхідні. Так що 5 грудня слід не тільки побажати удачі і щастя всім волонтерам світу, але і задуматися про власні безкорисливі вчинки. Почати можна з малого – перевести через дорогу стареньку або погодувати бездомного пса.

В рамках відзначення Дня волонтера в актовій залі районного будинку культури відбудеться круглий стіл за участі представників  райдержадміністраці, соціальних служб, волонтерів, учнівської молоді. запрошуємо усіх бажаючих долучитися до заходу.

Календар
Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Анонси подій

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

  • Архів новин
    StatPress
    Visits today: 424