7 лютого під час 10 сесії VIII скликання ВРУ 334 депутати проголосували за Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору), який було ініційовано Президентом України Петром Порошенко.

Сьогоднішній день Петро Порошенко назвав історичним. Глава держави привітав рішення парламенту та висловив впевненість в тому, що українська влада і надалі продовжить спільні зусилля по реформуванню України.

«Впевнений в тому, що завдання членства в Європейському Союзі і НАТО є абсолютно реальними. Так само, як ми продемонстрували досягнення інших цілей, в які мало хто вірив, так само нашими спільними зусиллями Україна забезпечить членство в НАТО, членство в ЄС. Ми йдемо своїм шляхом і цей шлях до членства України в ЄС і НАТО», – наголосив Президент.

Глава держави підкреслив, що «двері НАТО відкриті для будь-якої країни, яка здатна реформувати країну і забезпечити виконання цілей Вашингтонського договору».

«Це саме про Україну. П’ять останніх років ми саме тим і займаємось. Ми реформуємо сектор оборони і безпеки. Ми реформуємо армію», – сказав Петро Порошенко.

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв також прокоментував це історичне для країни рішення. На свої сторінці у соціальній мережі «Facebook» він написав: «Ми підтвердили своє бажання інтегруватися у європейську спільноту. Впевнений, що надалі Україна тільки міцнішатиме. Наш вибір – могутня та вільна держава! Ми йдемо своїм шляхом! Вітаю всіх українців, це доленосний день для нашої держави! Слава Україні!».

Квітень 2019
« Бер

• Місячник благоустрою

З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.