Володимир Гройсман: У нас є шанс змінити країну на багато десятиліть вперед

Уряд України в рамках політики економічного та соціального зміцнення держави продовжить системні реформи і перетворення, адже шанс змінити Україну на багато десятиліть вперед ще є, і ним треба скористатися. Про це у своєму відеозверненні сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

За його словами, в планах на 2018 рік – подальше будівництво доріг, відкриття нових підприємств та примноження робочих місць, модернізація системи освіти та охорони здоров’я, зміцнення енергонезалежності та підтримка війська.

«У нас є шанс змінити державу на багато десятиліть вперед. Зробити її успішною, економічно розвинутою. Зробити країну, в якій ми хочемо жити, створювати родини, народжувати дітей, – сказав Володимир Гройсман. – Я буду боротися за успіх України. І він досяжний коли ми будемо разом».

За інформацією Урядового порталу

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ