Цього року Держводагентство за підтримки Регіонального проекту ЄС «Водна ініціатива плюс» (EUWI+) традиційно разом із світовою спільнотою долучається до ініціативи Організації Об’єднаних Націй і відзначатиме Всесвітній день води – 22 березня.
Вода – найголовніша, найважливіша рідина на Землі і відіграє надзвичайно важливу роль в природі. Природа, її краса і велич залишаються нашим головним скарбом, нашою святинею, якій непідвладні час, мода… Свідоме і дбайливе ставлення кожної людини до природи можливе тільки при наявності екологічної культури, глибоких екологічних знань, які закладаються з дитинства. Тому завдання вчителя – сформувати мислення та екологічну культуру кожного учня, навчити молоде покоління жити за законами природи, домогтися, щоб почуття особистої відповідальності за все живе на Землі, турбота про збереження природи стали рисами характеру кожної людини.

Щороку Каховське МУВГ з відділом освіти Каховської районної державної адміністрації, Каховським районним методичним центром, Комунальним закладом «Районний центр дитячої та юнацькоїтворчості» Каховської районної ради Херсонської області розробляють спільні заходи щодо формування в молоді дбайливого ставлення до водних ресурсів.Традиційно одним із них є відзначення 22 березня Всесвітнього дня води. В цей день в закладах загальної середньої освіти Каховського району проводяться свята, конференції, квести, інформаційні хвилинки, вікторини, години спілкування.

З нагоди відзначення Дня води на початку березня з методистом Каховського районного методичного центру Юлією Азаренко сплановано проведення конкурсів малюнків, віршів, есе, фотографій та дослідницьких робіт.

Запрошуємо учнів та учнівську молодь закладів освіти до активного відзначення Всесвітнього дня води!

Березень 2019
« Лют

• Гала-концерт. Таврійський барвограй

26 березня в районному будинку культури проходитиме районний конкурс-огляд дитячої художньої творчості «Таврійський барвограй».  Запрошуємо усіх бажаючих на гала-концерт.