Сьогодні голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков провів позачергове засідання колегії на якому розглядалося питання внесення змін до районної програми «Призовна дільниця» та головного фінансового документу району . В роботі засідання взяла участь голова районної ради Тетяна Тертична.

У зв’язку із введенням воєнного стану в тому числі і на території Херсонської області та підвищення обороноздатності 124 окремої бригади територіальної оборони Херсонської області з 5 грудня розпочалися 10-денні збори загонів тер оборони. Проведення цих навчань потребує фінансової підтримки з боку влади.

Валерій Миколайович зазначив на тому, що, 04 грудня, під час засідання позачергової сесії обласної ради, депутатським корпусом підтримано виділення додаткових 2,4 млн грн на потреби територіальної оборони Херсонщини. Кошти спрямовуватимуться для створення навчально-матеріальної бази та на фінансову підтримку заходів в частині облаштування умов проживання особового складу ТрО, на придбання пально-мастильних матеріалів, надання транспортних послуг перевезення військовозобов’язаних від пункту збору до пункту дислокації та під час навчань, а також для забезпечення тепловими засобами, питною водою і кухонним приладдям тощо. Для врегулювання питання на місцевому рівні необхідно прийняти відповідні рішення.

Як повідомила заступник голови райдержадміністрації Ольга Вакулич з метою реалізації заходів, пов’язаних з введенням воєнного стану та проведенням тактичних навчань для виконання заходів бойової підготовки виникла необхідність внесення змін до районної програми «Призовна дільниця» із кошторисом витрат в сумі 320 тис грн та внесенням змін до районного бюджету.

За інформацією начальника фінансового управління райдержадміністрації Ірини Єремейчук рішенням ХХІ сесії обласної ради УІІ скликання від 04.12.2018 № 1064 «Про внесення змін до рішення ХУІ сесії обласної ради УІІ скликання від 22 грудня 2017 року № 679 «Про обласний бюджет на 2018 рік» передбачено передачу іншої субвенції для забезпечення потреб проведення з 05 по 14 грудня 2018 року тактичних навчань 124 Обр ТрО. Обсяг трансферту для районного бюджету становить 320,0 тис.грн.

За рахунок отриманої іншої субвенції збільшиється дохідну та видаткову частину загального фонду районного бюджету на 320,0 тис.грн. Кошти виділяються в рамках реалізації заходів районної програми «Призовна дільниця» на організацію надання транспортних послуг перевезення військовозобов’язаних, призначених до батальйонів 124 Обр ТрО, з місць збору до місць базування, а також у період проведення тактичних навчань для виконання заходів бойової підготовки та враховуючи рішення яке буде здійснювати АТП 16506..

Членами колегії схвалено проекти змін до показників районного бюджету на 2018 рік та до районної програми «Призовна дільниця» на 215-2021 роки, які були затверджені на позачерговій сесії цього ж дня.

Лютий 2019
« Січ

• Формуємо громадську раду при РДА

З 11 лютого 2019 року розпочинається прийом документів від ІГС на участь в установчих зборах з обрання членів громадської ради. Прийом триватиме до 07 березня 2019 рок включно (крім вихідних днів). Документи приймаються або надсилаються, за адресою: 74800, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, каб. 232. Детальніше ТУТ