Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року  №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2008 року  № 807, наказом Національного агентства України з питань державної служби від 15 лютого 2012 року № 29 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»»та відповідно до плану – графіку підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2013 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 14 грудня 2011 року № 932, погодженого Національним агентством України з питань державної служб, з метою навчання державних службовців щодо набуття та удосконалення системи знань і умінь, як основи професійної компетентності, здатності до ефективного вирішення завдань професійної діяльності в умовах модернізації державного управління, реалізації системних реформ, формування громадянського суспільства, 25 березня 2013 року  о 10.00 Херсонським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації  спільно з Управлінням державної служби Головного управління державної служби України в Херсонській області на базі районної державної адміністрації проведений виїзний семінар для фахівців кадрових служб та учасників щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Верхньорогачицької, Великолепетиської, Горностаївської, Каховської та Нижньосірогозької районних державних адміністрацій.

Під час проведення зазначеного заходу  Кобець Володимир Володимирович, головний спеціаліст– юрисконсульт Управління  ознайомив присутніх з порядком проведення всіх турів Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», зауваживши, що учасникам конкурсу слід звернути увагу на нормативно-правову базу, вміння готувати презентаційні матеріали.

Левадна Тетяна Володимирівна, заступник директора, начальник навчально – організаційного відділу Центру акцентувала увагу учасників семінару на морально-етичних нормах поведінки державних службовців, вмінні орієнтуватися в зовнішній та внутрішній політиці нашої держави. Також, Тетяна Володимирівна закликала конкурсантів висловлювати власну думку, вміти її аргументувати, обґрунтовувати свої відповіді.

До уваги присутніх організатори семінари підготували презентацію Правил внутрішнього службового розпорядку, яка була підготовлена на основі діючих правил у порівнянні з проектом змін до них, що пропонуються.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра