14.02.2013 року відбувся виїзний прийом громадян головою районної державної адміністрації Сторчаком Володимиром Петровичем у Тавричанській сільській раді.

Громадян Тавричанської сільської ради турбували питання щодо відсутності електропостачання через  неполадки, які часто відбуваються через посилення вітру на лінії електропередач до с. Мар’янівка, встановлення графіка зняття показників електролічильників для мешканців с. Тавричанка контролерами Каховського РЕЗ і ЕМ, створення благодійного фонду для будівництва сільської амбулаторії, діяльності  Тавричанського комунгоспу та правильності  оплати за водопостачання, виділення земельних ділянок для особистого селянського господарства, транспортного сполучення с. Солідарне – Каховка, влаштування  соціально незахищених громадян с. Тавричанка до Каховського геріатричного пансіонату, соціального захисту та нарахування пенсій. Всього до голови райдержадміністрації звернулося 11 громадян.
На всі питання громадян, які надійшли під час виїзного прийому, були надані конкретні доручення керівникам районних служб та організацій, належні роз’яснення.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ