14.02.2013 року відбувся виїзний прийом громадян головою районної державної адміністрації Сторчаком Володимиром Петровичем у Тавричанській сільській раді.

Громадян Тавричанської сільської ради турбували питання щодо відсутності електропостачання через  неполадки, які часто відбуваються через посилення вітру на лінії електропередач до с. Мар’янівка, встановлення графіка зняття показників електролічильників для мешканців с. Тавричанка контролерами Каховського РЕЗ і ЕМ, створення благодійного фонду для будівництва сільської амбулаторії, діяльності  Тавричанського комунгоспу та правильності  оплати за водопостачання, виділення земельних ділянок для особистого селянського господарства, транспортного сполучення с. Солідарне – Каховка, влаштування  соціально незахищених громадян с. Тавричанка до Каховського геріатричного пансіонату, соціального захисту та нарахування пенсій. Всього до голови райдержадміністрації звернулося 11 громадян.
На всі питання громадян, які надійшли під час виїзного прийому, були надані конкретні доручення керівникам районних служб та організацій, належні роз’яснення.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра