Календар
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-05-21.

24 квітня  2013 року в сільському будинку культури Семенівської  сільської ради відбулося виїзне засідання колегії  районної державної адміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Сторчака В.П. за участю голови районної ради М.Крупіна, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб, установ і організацій та сільських, селищного  голів.

У роботі колегії взяв участь заступник голови обласної державної адміністрації Мельник М.А.

Перед проведенням пленарної частини голова Семенівської сільської ради Квасов  Ю.М.  ознайомив учасників  колегії  з об’єктами соціально-культурної  сфери територіальної громади.

Огляд об’єктів розпочався  зі шкільного музею, цікаву екскурсію по якому провів директор НВК Носенко А.В.

Учасники колегії мали змогу оглянути  школу, дитячий садочок , будинок культури, бібліотеку.

 Пленарна частина розпочалася з вручення держаних нагород багатодітним матерям.Голова районної державної адміністрації Володимир Сторчак разом з головою районної ради Миколою Крупіним вручили державні нагороди та цінні подарунки багатодітним матерям. Відповідно до Указу Президента України  від 07 березня 2013 року № 121/2013 за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку присвоєно почесне звання «Мати – героїня»:

Волошиній Тетяні Сергіївні матері  п’ятьох  дітей с. Кам’янки, Дубік Парасковії Дмитрівні матері  п’ятьох дітей – смт. Любимівка, Сєровій Тетяні Іларіонівні матері  п’ятьох дітей -смт. Любимівка, Сукач Лідії Василівнаі матері  шістьох дітей – смт. Любимівка, Мельник Галині Іванівні матері  п’ятьох дітей – с. Коробки, Єременко Галині Іванівні матері  п’ятьох дітей –  с. А. Слобода, Надєєвій Тетяні Іванівні матері шістьох  дітей – с. А. Слобода, Чоміній Надії Василівні матері  п’ятьох дітей – с. А. Слобода. До привітань достойниць також долучилися   голови сільських, селищної рад , рідні та близькі  .

Згідно з  порядком  денним  колегії   керівник апарату районної державної адміністрації  доповіла  про   роботу  по  виконанню в  районі актів і доручень Президента України, Кабінету міністрів України, розпоряджень і доручень голови обласної, районної державних адміністрацій, роботу зі зверненнями громадян та стан виконавської дисципліни за підсумками 1 кварталу 2013 року.

Результати аналізу роботи з контрольними документами за підсумками першого кварталу 2013 року вказують на те, що поряд із вжитими заходами, спрямованими на удосконалення контролю за виконанням документів, ще залишаються резерви для посилення контролю за якісним виконанням вимог цих документів по суті та доведення встановлених завдань до логічного завершення. Голова районної державної адміністрації  наголосив про персональну відповідальність керівників  за реалізацію поставлених завдань  та рекомендував  головам виконкомів Кам*янської, Заозерненської, Дудчинської, Дмитрівської сільських рад  вжити дієвих заходів реагування до посадових осіб, з вини яких не забезпечується своєчасне і якісне виконання встановлених контрольних завдань та розглянути стан виконавської дисципліни та роботи із зверненнями громадян за підсумками першого кварталу 2013 року на  виконкомах сільських, селищної рад.

Начальник фінансового  управління  районної державної адміністрації Н.Татунова детально ознайомила присутніх з виконанням зведеного бюджету та районного бюджету за І квартал 2013 року. У звітному періоді здійснювалися заходи по забезпеченню виконання основних показників місцевих бюджетів району, що дало змогу за перший квартал 2013 року в цілому отримати до загального фонду зведеного бюджету району фінансові ресурси в обсязі 36026,1 тис.грн., що до затвердженого плану на звітний період склало 95,9 відсотка.

Видаткова частина  зведеного бюджету  була виконана на 89,4 відсотка та в абсолютній сумі здійснені витрати в обсязі 37892,2 тис.грн

Залишки коштів станом на 01 квітня поточного року склали 7020,9 тис.грн. проти 8753,7  тис.грн., які рахувалися на початок року.

В обговоренні зазначеного питання взяли  участь Дядів Віктор Васильович- сільський голова Камянської сільської ради , Сечіна Анжела Олександрівна – директор РБК ім. Фрунзе, Босаченко Олексій Олександрович- сільський голова Розо-Люксембурзької сільської ради та   заступник голови обласної державної адміністрації  Мельник Михайло Андрійович, який  відмітив  що існують  певні  шляхи   вирішення  нагальних  питань, які залежать від  роботи депутатського корпусу  та  громади  населених  пунктів. Також наголосив на  необхідності  прийняття відповідних  програм  розвитку села, які дозволять  визначити резерви, перспективи  та першочергові кроки для вирішення проблемних питань кожної територіальної громади.

 Голова районної ради М. Крупін проінформував присутніх про суму сплаченого прибуткового податку за 1 га. землі сільгосптоваровиробниками району  та відмітив  необхідність підвищення відповідальності відповідних служб по  покращенню роботи із зазначеного питання .

Підсумовуючи вищезазначене В.Сторчак закликав сільських, селищного голів  не чекати фінансової допомоги з районного бюджету, а знаходити всі можливі джерела наповнення місцевих бюджетів.

Наступне питання , яке було розглянуте на засіданні – це питання про  внесення змін до показників районного бюджету, затвердженого на 2013 рік. Начальник фінансового управління запропонувала учасникам колегії  підтримати проект змін до районного бюджету, затвердженого на 2013 рік, а саме: скорегувати обсяг дохідної та видаткової частини загального фонду районного бюджету за рахунок міжбюджетних трансфертів з обласного бюджету та за рахунок спрямування залишку коштів спеціального фонду районного бюджету, здійснити перерозподіл затверджених бюджетних призначень в межах головних розпорядників коштів районного бюджету.

 В порядку інформації на засіданні були  розглянуті питання про реформування системи  надання адміністративних послуг, яку довела до відома присутніх  Тертична Т.С. – заступник голови районної державної адміністрації та про реалізацію державної регуляторної політики в районі, яку доповів Єремейчук С.В. –  начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації.

 Прудський   С.М. заступник     начальника РВ УМВС України  в Херсонській області  зазначив, що за І квартал 2013 року працівниками РВ УМВС складено 58 протоколів на громадян , які займаються  самогоноварінням, 78 протоколів за недотримання благоустрою населених пунктів. Також відмітив, що в районі проводиться робота з прийому металобрухту і вже є певні напрацювання.  Перший заступник голови районної державної адміністрації В.Балабанов  акцентував увагу сільських голів на затвердженні договорів з ліквідації надзвичайних ситуацій, забезпеченні резерву глибинних насосів та цілодобовому водопостачанню питної води.

Протокольно опрацьовані питання про реалізацію управлінням  соціального захисту населення районної державної адміністрації нових соціальних ініціатив Президента України та про стан виконання управлінням  соціального захисту населення районної державної адміністрації плану роботи районної державної адміністрації за І квартал 2013 року.

З більш детальним викладом  зазначеного питання можна ознайомитись на сторінці «Матеріали колегії» .