Календар
Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-02-28.

28 серпня 2013 року на території Дмитрівської сільської ради відбулося виїзне засідання колегії районної державної адміністрації за участю керівників районних служб, установ і  організацій та голів сільських та селищних рад.

Перед будинком сільської ради відбувся збір всіх учасників колегії, до яких з  вступним словом звернувся голова районної державної адміністрації Сторчак В.П. Інформацію стосовно загального стану справ сільської ради озвучила голова сільської ради Землянська Лідія Тарасівна.

Після короткого мотиваційного моменту присутні перейшли до огляду об’єктів соціального значення, до яких  потрапили громадське формування «Альфа», Будинок побуту, де знаходиться магазин, почтове відділення зв’язку та сільська бібліотека.

Далі перед учасниками колегії свої двері гостинно відкрили заклади виховного характеру, а саме корпус початкової школи та дитячий дошкільний заклад «Малятко». Юні вихованці зустріли гостей віршами, домашньою атмосферою та доброю посмішкою, залишивши по собі теплі відчуття в прохолодний ранок.

Голова районної державної адміністрації Сторчак В.П. разом з присутніми завітав до Свято-Дмитрівської церкви, віддавши пошану духовним цінностям нашого суспільства.

На порозі Дмитрівського фельдшерсько-акушерського пункту привітала гостей  завідувач закладу Калініченко Л.О. Присутні мали змогу ознайомитись з кабінетами пункту, їх медичним обладнанням.

Однак, Людмила Олександрівна повідомила, що приміщення потребує капітального ремонту, про свідчать численні тріщини на стінах та стелі будівлі.

Огляд Дмитрівської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ст. пройшов у найкращих традиціях української національної гостинності. Підопічні директора школи Павленко Н.І. підготувалися на славу,  зустрівши учасників колегії хлібом-сіллю. Присутніх приємно вразили українські пісні у виконанні хлопців – старшокласників.

Місцева школа має ряд цікавих приміщень, а саме шкільний музей Бойової Слави,  присвячений подіям Великої Вітчизняної війни, етнографічний музей та музей історії села.

Голова районної державної адміністрації Володимир Петрович Сторчак відвідав шкільні кабінети, поспілкувався з вчителями школи та наголосив  на тому, що сприятиме встановленню пластикових вікон в класах історії та географії.

Згодом учасники колегії перейшли до Дмитрівського сільського будинку культури, де перед початком пленарної частини засідання головуючий колегії Сторчак В.П. подякував за підготовку об’єктів соціальної сфери Дмитрівської сільської ради Землянській Лідії Тарасівні та коротко зупинився на ряді актуальних питань, пов’язаних з газифікацією району, підготовкою до опалювального сезону закладів соціального значення, перегляду договорів оренди з  товаровиробниками, які виплачують орендну плату нижче 3 відсотків. Також,  Володимир Петрович відзначив, що в селі Дмитрівка реалізовуються соціальні ініціативи Президента України щодо забезпечення населення соціальним хлібом.

Розгляд питань порядку денного розпочав  начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Піун В.Г. з доповіддю про  організуючу роль управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації  і підпорядкованих служб щодо забезпечення проведення посіву озимих культур урожаю 2014 року.

Тема доповіді  розкривала плани стосовно посіву на запланованих площах озимих культур для яких потрібно виконати ряд агротехнічних заходів, які передбачають своєчасну та якісну підготовку грунту, підбір найкращих попередників, внесення необхідної кількості мінеральних добрив, комплексу захисту рослин, своєчасну сівбу протруєним та якісним насінням районованих сортів.

Естафету виступів підхопив Балабанов В.Г., перший заступник голови районної державної адміністрації,  з доповіддю про готовність житлово – комунальних підприємств та об’єктів соціальної сфери району до роботи в наступному опалювальному сезоні 2013/14 року.

Доповнили попереднього виступаючого Грушко В.В.,начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, який зупинився на питаннях опалення закладів освіти та облаштуванні внутрішніх туалетів в навчальних закладах. В контексті даної теми виступили сільські голови Костогризівської Розолюксембурзької сільських рад  Срібний С.В. та  Босаченко О.О.

Наступне питання , що стосувалося роботи структурних підрозділів  районної державної адміністрації, районних служб, виконкомів сільських, селищної рад по виконанню Комплексної програми з організації роботи громадських формувань з надання допомоги правоохоронним органам у забезпеченні  охорони громадського порядку та боротьбі зі злочинністю на 2011-2015 роки, озвучили Балабанов В.Г. та т.в.о. начальника Каховського РВ УМВС Пестрецов В.В.

Після розгляду основних питань порядку з інформацією щодо підготовки та відзначення 90-річчя утворення Каховського району виступила Денисюк В.П., начальник відділу культури районної державної адміністрації.

Валентина Петрівна коротко зупинилася на проведених заходах та повідомила присутнім, що у вересні – жовтні   поточного року закладами культури заплановано провести ряд заходів з відзначення ювілейної дати: театралізовані свята, тематичні вечори, святкові концерти, святкові ярмарки, районний фестиваль «Каховський вернісаж» тощо.