Календар
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-04-19.

26 червня  2013 року відбулося виїзне засідання колегії  районної державної адміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Сторчака В.П. за участю голови районної ради М.П.Крупіна, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб, установ і організацій та сільських, селищного  голів на території Слобідської сільської радиПеред проведенням пленарної частини Сторчак Володимир Петрович зазначив, що продовжується практика проведення виїзних засідань колегії, що дає змогу учасникам засідання ознайомитися зі станом об’єктів соціально-культурної сфери сільської ради.

Голова  Слобідської сільської ради Шуліченко А.М. надав коротку характеристику сільської ради.

Практична частина колегії розпочалася з механізованого загону ПСП «Ант-Агро». Учасників  колегії зустрів керівник підприємства, депутат районної ради Алексанян Г.Х., який ознайомив присутніх з площею орендованих земель, вирощуваними культурами, розміром орендної плати тощо.

Крім того,  Галуст Хачатурович зупинився на спонсорській допомозі, яку надає господарство установам соціальної сфери села. Зокрема, виплачується щорічна премія кращому вчителю та кращому учню Архангельськослобідської школи, виділено кошти на придбання форми сільській футбольній команді, 10 тис.грн., для облаштування сільського стадіону, 36 тис.грн. на встановлення вікон у приміщенні корпусу початкових класів. Підсумовуючи сказане, голова районної державної адміністрації зауважив, що  зазначеного підприємство є одним із кращих в районі, яке справно сплачує податки та додержується високої землеробства.

Згодом до уваги присутніх був представлений фельдшерсько – акушерський пункт.

На  порозі Архангельськослобідської  загальноосвітньої школи хлібом-сіллю, віршами і піснями зустрічали гостей вихованці школи.

 Екскурсію по навчальному закладу провела його директор Дейнеко Л.І. Слід зазначити, що незважаючи на те, що на календарі лише 26 червня, у школі повністю здійснений поточний ремонт шкільних кабінетів та рекреацій.

 На черзі завершення внутрішніх туалетів та проведення ремонту спортивної зали.

Сторчак В.П. відмітив якісну підготовку навчального закладу до нового навчального року і висловив сподівання, що керівники усіх загальноосвітніх закладі з відповідальністю віднесуться до зазначеного питання.

Наступним об’єктом ознайомлення став сільський стадіон, на якому в цей час здійснювався полив зеленого покриття.

При вході на територію дитячого садочку гостей зустрічали химерні казкові фігури, виготовлені працівниками закладу з підручних матеріалів. (23580 Учасників колегії вітали наймолодші вихованці дитсадка. Завідуюча  закладом вручивши керівництву району хліб та сіль , провела оглядову екскурсію

Ознайомлення з об’єктами соціальної сфери Слобідської сільської ради завершилося у будівлі корпусу початкових класів  загальноосвітньої школи, де розпочалася пленарна частина засідання колегії.

 Перед початком розгляду питань порядку денного голова районної державної адміністрації Сторчак В.П. представив присутнім виконуючого обов’язки начальника Каховської ОДПІ Кравченка П.Г. і наголосив на питаннях, на які слід звернути керівництву інспекції

Начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Піун В.Г. ознайомив присутніх з ходом  збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур.

В рамках висвітлення зазначеного питання до присутніх сільських голів звернувся Пронін Ю.В., заступник начальника служби цивільного захисту в Каховському районі, з проханням провести роз’яснювальну роботу серед землекористувачів,  одноосібників зокрема, про дотримання правил протипожежної безпеки під час кампанії по збиранню врожаю, особливо, про заборону спалювання стерні

Підсумовуючи розгляд першого питання, голова районної державної адміністрації Сторчак В.П. зупинився на питаннях встановлення єдиної по району ціни на зерно за паї, співпраці органів податкової служби, земельних ресурсів, управління агропромислового розвитку у визначенні дійсної врожайності культур, що вирощуються, використання паїв померлих громадян .

 Наступне питання, яке було доведене до відома присутніх начальником фінансового управління районної державної адміністрації Татуновою Н.М., стосувалося стану фінансово – бюджетної дисципліни в бюджетних установах та сільських (селищній) радах. Виступаюча детально зупинилася на порушеннях, які були виявлені під час здійснення Каховською об’єднаною державною фінансовою інспекцією ревізій сільських бюджетів та фінансово – господарської діяльності у Новокам’янській, Кам’янській та Червоноперекопській сільських радах. У своєму виступі Надія Миколаївна зазначила, що в багатьох випадках, причиною порушень є низький фаховий рівень бухгалтерських служб сільських, селищної рад. Голова районної державної адміністрації Сторчак В.П. запропонував для вирішення зазначеного питання запровадити практику проведення щомісячних семінарів-навчань для зазначених спеціалістів та інших працівників сільських рад (податківців, землевпорядників) із залученням фахівців податкової інспекції, фінансової інспекції, з питань охорони праці. Також, однією з форм підвищення кваліфікації бухгалтерів місцевих рад можуть бути «кущові семінари» за участю обласних фахівців.

Протокольно опрацьовані питання стану виконання районної програми “Забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки”, районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2011 -2016 роки, щодо  плану заходів щодо створення в районі безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших мало мобільних верств населення та підсумків проведення в районі призову громадян на строкову військову службу в Збройні Сили України в квітні  – травні 2013 року.

З більш детальним викладом  зазначеного питання можна ознайомитись на сторінці «Матеріали колегії» .