12 травня 2013 року в селі Тавричанка відбулося виїзне засідання колегії обласної державної адміністрації з питання «Про готовність сільськогосподарських підприємств та господарств Херсонської області до збирання ранніх зернових культур» під головуванням Костяка М.М., голови обласної державної адміністрації. У проведенні  колегії взяли участь голова  обласної ради Пелих В.Г., заступники голови обласної державної адміністрації Білий В.С., Мельник М.А., Ярошевський В.І., Підвисоцький В.Г., голови районних державних адміністрацій, районних рад, сільські, селищні голови,  керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, обласних управлінь, установ і організацій, начальники управлінь агропромислового розвитку районних державних адміністрацій, керівники сільськогосподарських підприємств.

Перед проведенням пленарної частини перший заступник голови районної державної адміністрації Балабанов В.Г. ознайомив учасників  колегії  з програмою її практичної частини та запросив усіх присутніх до автобусів. Кожен автобус супроводжували уповноважені особи: Найдьонова В.О., директор Асканійської державної сільськогосподарської дослідної станції, Герой України, Найдьонов В.Г., заступник директора ДПДГ «Асканійське», Нижеголенко В.М., головний агроном ДПДГ «Асканійське», Волошенюк А.В., завідуючий лабораторією агроаналізу ДПДГ «Асканійське», Гребенюк К.С., заступник директора дослідної станції по науці .

Огляд об’єктів розпочався  з тваринницької ферми с.Солідарне.

Згодом присутні мали можливість оглянути зрошувальні та богарні лани сільськогосподарських культур та випасання корів на загиблих від посухи посівах та кормозаготівлю,

комплексний збиральний загін, демонстраційні ділянки зернових культур дослідного господарства.

Під час переїзду уповноважені особи, що супроводжували автобуси надавали відповідні пояснення.

Оглянувши виробничу сферу господарства,  учасники колегії відвідали сільську медичну амбулаторію. Голова обласної державної адміністрації Костяк М.М. та голова обласної ради Пелих В.Г. виконали почесну місію урочисто відкривши оздоровчий центр ДПДГ «Асканійське».

Згодом до уваги присутніх були представлені Тавричанський дошкільний навчальний заклад

та лабораторія агроаналізу ДПДГ «Асканійське».

Ознайомлення з об’єктами соціальної сфери с.Тавричанка завершилося у сільському Будинку культури, де після короткої перерви розпочалася пленарна частина засідання колегії.

Після розгляду питань порядку денного учасники колегії переглянули яскравий святковий концерт, підготовлений учасниками художньої самодіяльності Тавричанського сільського будинку культури.

• Державне свято – День Конституції України

28 червня волелюбний український народ відзначає День Конституції України. З цієї нагоди 28-29 червня в населених пунктах району відбудуться тематичні заходи. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до святкування.

Червень 2017
    « Тра