Згідно з планом роботи районної державної адміністрації на 2013 рік та  та відповідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 29.08.2013 № 310 робочою групою здійснена виїзна перевірка стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно із Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконкомом Розо-Люксембурзької сільської ради. Членами робочої групи, представниками відділів та управлінь районної державної адміністрації перевірені делеговані повноваження в галузі житлово-комунального господарства, у  сфері соціального захисту, щодо   забезпечення   законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних  інтересів громадян, здійснення контрольної та організаційної діяльності. За результатами перевірки кожним членом робочої групи складений акт перевірки. Також, на черговому  засіданні колегії районної державної адміністрації у вересні місяці будуть розглянуті результати перевірки та  буде дана оцінка роботи виконкому із зазначеного питання.

• Державне свято – День Конституції України

28 червня волелюбний український народ відзначає День Конституції України. З цієї нагоди 28-29 червня в населених пунктах району відбудуться тематичні заходи. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до святкування.

Червень 2017
    « Тра