Згідно з планом роботи районної державної адміністрації на 2013 рік та відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від  25.02.2013 року №67 робочою групою здійснена виїзна перевірка стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно із Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконкомом Новокам’янської сільської ради.

Членами робочої групи, представниками відділів та управлінь районної державної адміністрації перевірені делеговані повноваження в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, у  сфері культури, соціального захисту, щодо   забезпечення   законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних  інтересів громадян, здійснення контрольної та організаційної діяльності.

За результатами перевірки кожним членом робочої групи складений акт перевірки.

Також, на черговому  засіданні колегії районної державної адміністрації у березні місяці будуть розглянуті результати перевірки та  буде дана оцінка роботи виконкому із зазначеного питання.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ