Згідно з планом роботи районної державної адміністрації на 2013 рік та відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від  25.02.2013 року №67 робочою групою здійснена виїзна перевірка стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно із Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконкомом Новокам’янської сільської ради.

Членами робочої групи, представниками відділів та управлінь районної державної адміністрації перевірені делеговані повноваження в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, у  сфері культури, соціального захисту, щодо   забезпечення   законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних  інтересів громадян, здійснення контрольної та організаційної діяльності.

За результатами перевірки кожним членом робочої групи складений акт перевірки.

Також, на черговому  засіданні колегії районної державної адміністрації у березні місяці будуть розглянуті результати перевірки та  буде дана оцінка роботи виконкому із зазначеного питання.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра